پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فرصت آژانس‌داران همدان برای پذیرش پرواز چارتری کیش

تاریخ خبر: // کد خبر: 245563 // // //


فرصت آژانس‌داران همدان برای پذیرش پرواز چارتری کیش

ظاهر پورمجاهد معاون امور اقتصادی استاندار همدان گفت: آژانس‌داران همدان همچنان برای پذیرفتن پرواز چارتری کیش فرصت دارند و استانداری نیز حمایت خواهد کرد.


فرصت آژانس‌داران همدان برای پذیرش پرواز چارتری کیش

ظاهر پورمجاهد امروز  در خصوص اتمام فرصت دو روزه آژانس‌داران برای پذیرش چارتری پرواز همدان ـ کیش اظهار کرد: این موضوع از سوی میراث فرهنگی در حال پیگیری است اما یکی از آژانس‌داران طی تماسی برای پذیرفتن این پرواز اعلام آمادگی کرد اما درخواست کمک از استانداری داشت که ما نیز حمایت خود را اعلام کردیم.

وی با بیان اینکه برخی از آژانس‌داران نیز فرصت دوروزه را کم می‌دانستند بیان کرد: تا امروز اراده و جنب و جوش بر این است که آژانس‌داران استانی تمایل به پذیرفتن چارتری پرواز کیش ـ همدان دارند اما هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است.

معاون امور اقتصادی استاندار همدان در پاسخ به اینکه آیا حمایتی از آژانس‌داران برای پذیرفتن این پرواز خواهد شد یا نه گفت: حمایت در حوزه اقتصادی اعطای تسهیلات یارانه است که باید با حوزه برنامه‌ریزی صحبت کنیم که اگر واقعاً چارتر استانی باشد، ارزش کمک کردن دارد.

وی خاطرنشان کرد: در حوزه اقتصادی تمام تلاش را خواهم کرد که چارترکننده استانی و بومی باشد اما شرکتی که در این عرصه وارد می‌شود باید به گونه‌ای باشد که خدای ناکرده متضرر نشود.

پورمجاهد یادآور شد: موضوع فرصت دو روزه در جلسه ۱۹ آبان گفته شد اما امروز با اراده‌ای که از سوی آژانس‌داران دیدیم این فرصت همچنان در اختیار آنها قرار دارد.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو