پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تمرکز بوئینگ بر امنیت، ابداعات و شراکت در ایرشو دبی ۲۰۱۹

تاریخ خبر: // کد خبر: 245674 // // //


تمرکز بوئینگ بر امنیت، ابداعات و شراکت در ایرشو دبی ۲۰۱۹

بویینگ نمونه کارهای گسترده خود را، اعم از محصولات تجاری، دفاعی، خدماتی و تکنولوژی در نمایشگاه هوایی دبی که از تاریخ ۱۷ الی ۲۱ نوامبر در دبی برگزار می‌شود، به نمایش می‌گذارد. حضور و فعالیت بویینگ در این نمایشگاه متمرکز بر امنیت، ابداعات و نوآوری، مشارکت صنعتی در بازار رو به رشد خاورمیانه خواهد بود.


تمرکز بوئینگ بر امنیت، ابداعات و شراکت در ایرشو دبی ۲۰۱۹

در این نمایشگاه، بازدیدکنندگان می‌توانند اطلاعاتی در رابطه با چرخه عمر محصولات بوئینگ کسب کنند.

همچنین صفحه‌ نمایشی وجود دارد که آخرین خدمات هواپیماهای بوئینگ را نشان می‌دهد، همچنین چشم‌اندازی از آینده این شرکت را نیز نشان می‌دهد. علاوه بر آن یک تجربه‌ مدل‌سازی  شده و مشابه واقعیت از بویینگ 777X ارائه می‌دهد.

در فرودگاه یک Dreamliner 787-9 موفقیت و نوآوری‌هایش را به گونه‌ای نشان می‌دهد که مورد تایید مشتریان و مسئولین باشد. این بوئینگ 787 اسپرت منحصر به فرد تجلیل از صندوق کارمندان بویینگ را برگزار می‌کند. هواپیما 787-9 اتحاد، هواپیمای 777-300ER امارات و هواپیمای مسافربری بوئینگ بر صفحه نمایش خواهند بود‌.

وزارت دفاع آمریکا، چندین محصول بویینگ را در این نمایشگاه به نمایش خواهد گذاشت، از جمله یک فروند F-15E، یک فروند MV-22 و یک تانکر KC-46A. انگلستان نیز یک فروند هلیکوپتر CH-47F را به نمایش می‌گذارد.

بازار بویینگ، تا ۲۰ سال آینده، بیش از ۱ تریلیون  دلار بازار تجاری خاورمیانه را در بر می‌گیرد. بویینگ همچنین پیش‌بینی می‌کند که ۴۰ درصد از فرصت‌های دفاعی و فضایی را در دهه بعد، خارج از ایالات متحده آمریکا با داشتن بستر و برنامه‌ای قدرتمند در خاورمیانه سرچشمه بگیرد.

مدیران شرکت در این نشست‌‌های رسانه‌ای در طول نمایش، درباره فرصت‌های بازار و موضوعات دیگر بحث می‌کنند. رسانه‌های حاضر در نمایش باید برنامه روزنامه‌نگاری روزانه‌ را در Chalet Boeing، واقع در خط پرواز مستقیماً در پشت سالن نمایشگاه بررسی کنند.

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از: کن نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو