پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | انتصاب رییس و اعضای کارگروه پیاده سازی مقررات ADR شرکت فرودگاه ها

تاریخ خبر: // کد خبر: 246322 // // // خبر مهم


انتصاب رییس و اعضای کارگروه پیاده سازی مقررات ADR شرکت فرودگاه ها

با ابلاغ های جداگانه از سوی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، رییس و اعضای کارگروه پیاده سازی مقررات ADR منصوب شدند.


انتصاب رییس و اعضای کارگروه پیاده سازی مقررات ADR شرکت فرودگاه ها

با ابلاغ های جداگانه از سوی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، رییس و اعضای کارگروه پیاده سازی مقررات ADR منصوب شدند. بر اساس ابلاغ های صادر شده از سوی  سیاوش امیرمکری، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت، محمد الهی نیا، رییس، جمشید مولوی پناه، نایب رییس و احسان رضا سلطانی، داود اجتهادی، محمد قشقایی، علی سینجلی، محمد امین بهجت، انسیه رئیسی و مجید مهدوی زفرقندی اعضای کارگروه پیاده سازی مقررات ADR شرکت شده اند.

اعضای کارگروه پیاده سازی مقررت ADR وظیفه برنامه ریزی، اولویت بندی و زمان بندی اجرای مرحله به مرحله مقررات ADR را در فرودگاه ها با اولویت فرودگاه های بین المللی بر عهده دارند.

این اعضا همچنین موظف به شناسایی و تعیین سیاست های راهبردی سیستم های مورد نیاز برای پیاده سازی از جمله سامانه های مدیریت ایمنی، نظارت بر انطباق، نگهداری تجهیزات و زیرساخت های فرودگاهی و سامانه مدیریت مستندات هستند.

کارگروه پیاده سازی ADR وظیفه تعیین سیاست های راهبردی جهت انطباق پیمانکاران و مشاوران شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در زمینه طراحی، ساخت و ارایه خدمات از جمله هندلینگ و سوخت گیری و تدوین پیش نویس مقررات و آیین نامه های موردنیاز جهت اجرای PartADR و ارسال به هیات مدیره برای تصویب نهایی و ابلاغ را بر عهده دارد.

از دیگر وظایف این کارگروه می توان به شناسایی و احصای منابع موردنیاز برای پیاده سازی از قبیل منابع انسانی، مالی، تجهیزات و دانش، شناسایی و احصای ساختارهای سازمانی موردنیاز مطابق با PartADR و تعیین حداقل شرایط احراز حرفه ای مشاغل مرتبط با PartADR اشاره کرد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو