پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | مدیرکل شرکت هواپیمایی هما در کرمانشاه: به تمام هواپیما‌ها خدمات‌دهی می کنیم

تاریخ خبر: // کد خبر: 246362 // // // // //


مدیرکل شرکت هواپیمایی هما در کرمانشاه: به تمام هواپیما‌ها خدمات‌دهی می کنیم

رضا نظری ، مدیرکل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در کرمانشاه گفت : با توجه به تجهیزاتی که در فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه برقرار است می‌توانیم به تمام هواپیما‌ها خدمات‌دهی کنیم.


مدیرکل شرکت هواپیمایی هما در کرمانشاه: به تمام هواپیما‌ها خدمات‌دهی می کنیم

رضا نظری مدیرکل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در کرمانشاه گفت : اکنون کرمانشاه به ایستگاه‌های پروازی استان‌های ایلام، همدان، کردستان و لرستان خدمات‌دهی می‌کند.

او با اشاره به مرکز خدمات‌دهی ایران ایر در کرمانشاه گفت : اکنون ایران ایر با توجه به راه اندازی مرکز قدرتمند خدمات‌دهی به هواپیما‌ها می‌تواند به انواع هواپیما در فرودگاه شهید اشرفی خدمات‌دهی کند.

نظری به نقش این شرکت در خدمات‌دهی به زلزله زدگان گفت: در ایام زلزله به تمام هواپیما‌هایی که به منظور امدادرسانی به کرمانشاه می‌آمدند خدمات رسانی کردیم و توانستیم یک پل هوایی بین کرمانشاه و مرکز کشور برقرار کنیم.

او به خدمات‌دهی ایران ایر به زائران اربعین حسینی نیز اشاره کرد و افزود: به منظور تسهیل در جابجایی زائران اربعین حسینی پس از هماهنگی با استانداری کرمانشاه برای نخستین بار ۲ خط پروازی از فرودگاه‌های کرمانشاه و ایلام به شهر نجف عراق ایجاد شد.

مدیرکل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در کرمانشاه افزود: به منظور انجام این پرواز‌ها ۲ فروند هواپیمای «ای تی آر» مدرن در فرودگاه کرمانشاه مستقر شد و به منظور جلوگیری از تاخیر در پرواز‌ها تمام عوامل پروازی نیز در فرودگاه شهید اشرفی استقرار پیدا کردند.

نظری با بیان اینکه در ایام اربعین ۱۰۴ پرواز از فرودگاه کرمانشاه و ۲۴ پرواز از فرودگاه ایلام به نجف و برعکس انجام شد، گفت: به منظور جلوگیری از افزایش قیمت‌های این پرواز‌ها شرکت ایران ایر عاملیت فروش بلیط‌های این پرواز‌ها را برعهده گرفت.

نظری،گفت: روزانه چهار پرواز از فرودگاه کرمانشاه به سمت نجف و برعکس انجام می‌شد که هر پرواز بیش از ۶۰ نفر را جابجا می‌کرد.

او افزود: انجام این پرواز‌ها آزمایش مناسبی به منظور برقراری همیشگی پرواز‌های کرمانشاه به نجف اشرف بود و امیدواریم این پرواز‌ها به صورت دائمی ایجاد شود.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  باشگاه خبرنگاران


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو