پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پاسخ قاطع وزیر راه به اغتشاشگران/ ماجرای حمایت رئیس جمهور از هما

تاریخ خبر: // کد خبر: 246736 // // //


پاسخ قاطع وزیر راه به اغتشاشگران/ ماجرای حمایت رئیس جمهور از هما

محمد اسلامی ، وزیر راه و شهرسازی گفت: دشمنان ما کمین کرده اند و به صورت حرفه ای اغتشاشات را فرماندهی می‌کنند که مقابله با آن، هوشمندی و اتحاد جامعه را می‌طلبد.


پاسخ قاطع وزیر راه به اغتشاشگران/ ماجرای حمایت رئیس جمهور از هما

محمد اسلامی در مراسم تقدیر از دست اندرکاران پروازهای تمتع ۹۸ در هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: نامه رسمی  به رئیس جمهور نوشتند که ایران ایر قادر به پروازهای حج نیست.

 اسلامی گفت: مسئول دفتر رئیس جمهور من را خواست و به من گفت رئیس جمهور از وزیر راه خواسته تا مداخله کند و اگر ایران ایر قادر به انجام پروازهای حج نیست ظرفیت دیگری آن را انجام دهد. من هم گفتم این کاغذ را در کاغذ خوردکن بیاندازید. ایران ایر این عملیات را به شایستگی انجام می دهد.

وی افزود: هما در صدر ایرلاین های کشور است و باید در منطقه هم مقام بیاورد. مردم هم از پروازهای حج راضی بودند.

اسلامی با تشکر از دستگاههای متعدد دست اندرکار در عملیات حج تمتع امسال اعم از پلیس، گذرنامه، گمرک، سپاه، شرکت فرودگاهها، شرکت پخش فرآورده های نفتی و ایرلاین هایی که پروازهای خارجی هما را در ایام حج برعهده گرفتند تا ایران ایر بتواند هواپیماههای خود را آزاد کند، اظهار داشت: این کار نشان داد هر گاه متحد و یکدست شویم کارهای بزرگی انجام می دهیم. ایران ایر نیز به سوی شکوفایی مجدد حرکت می کند.

وی درباره اغتشاشات اخیر افزود: این اتفاقات نشان داد که دشمنان ما در هر لحظه پای کار هستند و هر کاری که لازم باشد انجام می دهند و به بهانه سوخت، دشمنی خود را نشان دادند.

اسلامی تصریح کرد: دشمنان کمین کرده اند، تجهیز شده اند و حرفه ای اعمال فرماندهی می کنند که در این اغتشاشات نمونه بارز آن را می بینیم. مقابله با این جریان، هوشمندی و یکپارچگی می خواهد و باید رضایت جامعه را افزایش دهیم.

وی خاطرنشان کرد: ایرلاین های ما به خوبی در انجام وظایف خود کوشا هستند و رفتار با کیفیتی با مردم دارند؛ صنعت هوانوردی ما نیز به تدریج جایگاه از دست رفته خود را بدست می آورد.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو