پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | حمایت خاص کیش ایر از تیم هندبال دختران کیش + برنامه لیگ

تاریخ خبر: // کد خبر: 246882 // // // // خبر مهم


حمایت خاص کیش ایر از تیم هندبال دختران کیش + برنامه لیگ

در هفته پنجم لیگ برتر هندبال بانوان‌، تیم هندبال شرکت هواپیمایی کیش با تیم ذوب آهن اصفهان رقابت می کند.


حمایت خاص کیش ایر از تیم هندبال دختران کیش + برنامه لیگ

در هفته پنجم لیگ برتر هندبال بانوان‌، تیم هندبال شرکت هواپیمایی کیش با تیم ذوب آهن اصفهان رقابت می کند. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، دو تیم شرکت هواپیمایی کیش و ذوب آهن اصفهان جمعه 8 آذر ساعت 11 در سالن چند منظوره المپیک کیش به مصاف هم می روند.
گفتنی است تیم های تاسیسات دریایی تهران،اشتادسازه مشهد،طرقبه شاندیز مشهد، فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، ذوب آهن اصفهان، نفت و گاز گچساران، نیروی زمینی کازرون و شرکت هواپیمایی کیش، 8 تیم حاضر درلیگ برتر هندبال بانوان هستند.

توضیحات تکمیلی :

با توجه به بحث مسئولیت اجتماعی منطقه آزاد و هواپیمائی کیش ، با همت دکتر غلامحسین مظفری ریاست هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و به دنبال پیگیری های سرکار خانم دکتر شرفبافی مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش ایر با هدف سالم سازی جامعه و ارتقا توانمندی ها و نشاط اجتماعی بانوان، تیم هندبال جزیره کیش ، با نام و نشان هواپیمایی کیش ایر ، مورد حمایت خاص قرار گرفت.

دختران هندبالیست جزیره کیش در هفته اول لیگ کشور ، به دلیل مشکلات بوجود آمده ، موفق به حضور در دیدار مقابل تیم شهید شاملی کازرون نشدند. در هفته دوم رقابت ها و به همت هواپیمایی کیش ایر ، روز پنج شنبه ، عازم شیراز شدند و متعاقب آن به گچساران رفته تا در مقابل تیم نفت و گاز این شهرستان به مقابله بپردازد.
دختران هندبالیست کیش ایر در این دیدار ، با انجام یک بازی خوب و از قبل طراحی شده موفق شدند از سد حریف خود عبوری جانانه داشته باشند.

بررسی ها نشان می دهد که هواپیمائی کیش بعنوان اولین شرکت هواپیمایی کشور و پیشتاز شرکت های موجود در ایفای مسئولیت اجتماعی در حوزه ورزش دختران، وارد میدان شده است.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفه از  خبرگزاری آریا / روابط عمومی هواپیمائی کیش


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو