پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | علت این حجم تغییرات مدیریتی در هواپیمایی آسمان چیست؟

تاریخ خبر: // کد خبر: 247104 // // // // // خبر مهم


علت این حجم تغییرات مدیریتی در هواپیمایی آسمان چیست؟

هواپیمائیی آسمان در چند روز اخیر شاهد حجم گسترده ای از تودیع و معارفه بوده است. شرکتی زیر مجموعه سازمان بازنشستگی کشوری که متاسفانه در چند سال اخیر، حال خوشی هم ندارد. افکار عمومی مشتاق شنیدن توضیحات مدیران شرکت هواپیمائی آسمان از علل این حجم از انتصابات و ذکر ادله های مدیریتی توجیه کننده ضرورت های این کار است.


علت این حجم تغییرات مدیریتی در هواپیمایی آسمان چیست؟

هواپیمائیی آسمان در چند روز اخیر شاهد حجم گسترده ای از تودیع و معارفه بوده است. شرکتی زیر مجموعه سازمان بازنشستگی کشوری که متاسفانه در چند سال اخیر، حال خوشی هم ندارد. افکار عمومی مشتاق شنیدن توضیحات مدیران شرکت هواپیمائی آسمان از علل این حجم از انتصابات و ذکر ادله های مدیریتی توجیه کننده ضرورت های این کار است. برخی از مهمترین تغییرات مدیریتی صورت گرفته در هواپیمایی آسمان به شرح زیر است .

انتصاب معاون جدید پشتیبانی اداری شرکت هواپیمایی آسمان :

محمد مهدی قادری ؛ مدیرعامل شرکت ، طی حکمی ابوذرقربان شیرودی را به سمت معاون پشتیبانی اداری مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان منصوب کرد . کاپیتان محمد مهدی قادری در این حکم آورده :
“امید است با استعانت از خداوند متعال در راستای ایجاد شرایط بهینه در بهره مندی از توان و ظرفیت سرمایه های انسانی و همچنین پشتیبانی و تخصیص امکانات مناسب و پیش بینی شده جهت تحقق اهداف و اعتلای نام شرکت آسمان اقدامات موثر و مفیدی را شاهد باشیم.”

 

 

***

انتصاب مشاور مدیرعامل از سوی مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان؛

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان در حکمی مهندس صمد امین زاده را به عنوان مشاور مدیرعامل این شرکت هواپیمایی منصوب کرد.
در این حکم آمده است: “نظر به تعهد، شایستگی و تجارب ویژه حضرتعالی در امور مختلف صنعت هواپیمایی، بدینوسیله بعنوان مشاور مدیرعامل منصوب می گردید.”

 

 

 

 

***

انتصاب معاون جدید بازرگانی و خدمات فرودگاهی شرکت هواپیمایی آسمان :

محمد مهدی قادری ؛ مدیرعامل شرکت ، طی حکمی احمد اسد را به سمت معاون بازرگانی و خدمات فرودگاهی شرکت هواپیمایی آسمان منصوب کرد .
کاپیتان محمد مهدی قادری در این حکم ،امید به بکارگیری وبهره گیری از ظرفیت و توانمندی کارکنان و استفاده ازشیوه های نوین سیستم فروش زمینه رشد و تعالی شرکت و کسب رضایت مشتری را مدنظر داشته است .

 

 

***

انتصاب سرپرست اداره کل ایمنی و کیفی شرکت هواپیمایی آسمان :
با موافقت و دستور کاپیتان محمد مهدی قادری، ریاست محترم هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت هواپیمایی “آسمان”، طی حکمی سرکار خانم آنا کی نژاد را به عنوان سرپرست اداره کل ایمنی و کیفی شرکت هواپیمایی “ آسمان” منصوب کردند.
در این حکم آمده است : ” امید است با استعانت ازخداوند منان و بهره مندی از ظرفیت ها و توانمندی همکاران ، سیستم مدیریت ایمنی را به صورت جامع و از طریق حاکم نمودن فرهنگ ایمنی به مورد اجرا گذاشته و مطابق مقررات جاری صنعت هواپیمایی ، فرآیندهای لازم در انجام بازرسی های متناسب را جهت تحقق اهداف سازمانی مدیریت ایمنی و کیفی شرکت پیش بینی نمائید.”

 

***

مراسم تجلیل از معاونت سابق بازرگانی جناب آقای امین زاده :
این مراسم با حضور شیرودی معاون پشتیبانی اداری، اسد معاون بازرگانی ، حمیدپور مدیر کل حراست ،کاپیتان تابش نژاد معاون عملیات ، مهندس شیثی مدیر کل خدمات پشتیبانی و جمعی از مدیران بازرگانی برگزار شد و قدردانی از زحمات آقای امین زاده با اهدا لوح و هدایا صورت پذیرفت .

انتصاب مشاور حقوقی شرکت هواپیمایی آسمان:

با حکم کاپیتان محمد مهدی قادری، علی حجی زاده بعنوان مشاور حقوقی مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان منصوب شد . به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت هواپیمایی آسمان ، محمد مهدی قادری ؛ مدیرعامل شرکت ، طی حکمی علی حجی زاده را بعنوان مشاور حقوقی مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان منصوب کرد . کاپیتان محمد مهدی قادری در این حکم ، امید است با مشاوره در راهبری و نظارت امور حقوقی شرکت باعث اعتلای نام شرکت هواپیمائی آسمان باشید.

انتصاب سرپرست بازرگانی فنی شرکت هواپیمایی آسمان:

با حکم کاپیتان محمد مهدی قادری، حمیدرضا صالحی پور بعنوان سرپرست بازرگانی فنی شرکت هواپیمایی آسمان منصوب شد . کاپیتان محمد مهدی قادری در این حکم ،امید است با ارزیابی موثر و ارتباط مستمر با بازار، ارائه خدمات فنی و مهندسی صنعت هواپیمایی کشور و شناسائی کامل نیاز مشتریان از طریق انجام پروسه های بازرگانی و بازاریابی و مدیریت متمرکز در ارائه ظرفیت های تخصصی داخلی با بهره مندی از تکنیک های جدید بازاریابی ، در راستای تامین منافع و معرفی توانمندی های شرکت هواپیمایی آسمان اهتمام ویژه داشته باشید.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال های تلگرامی iranasemanairliness / i_atsea / روابط عمومی هواپیمائی آسمان


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو