پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | انتقاد از کنسلی پروازهای فرودگاه بیرجند/مهمانان همایش جاماندند

تاریخ خبر: // کد خبر: 247535 // // // // خبر مهم


انتقاد از کنسلی پروازهای فرودگاه بیرجند/مهمانان همایش جاماندند

احمدخامسان رئیس دانشگاه بیرجند با اشاره به اینکه کنسلی پرواز باعث شد از حضور بسیاری از مهمانان همایش ملی فرهنگ دانشگاهی محروم بمانیم، گفت: رونق علم و اقتصاد با این وضعیت پروازها میسر نمی‌شود.


انتقاد از کنسلی پروازهای فرودگاه بیرجند/مهمانان همایش جاماندند

احمدخامسان صبح چهارشنبه در همایش ملی فرهنگ دانشگاهی با انتقاد از کنسلی پروازهای فرودگاه بیرجند اظهارکرد: با این وضعیت پروازها نمی‌توان توسعه استان را داشت.
رئیس دانشگاه بیرجند بیان‌کرد: به واسطه کنسلی پروازها بسیاری از مهمانان کشوری همایش نتوانستند مهمان خراسان جنوبی شوند و معلوم نیست که چه زمانی این مشکل حل می شود.
خامسان ادامه‌داد: زیر بنای رشد و توسعه بی شک در فرهنگ و تربیت نسلی فهیم و آگاه توسط آموزش و پرورش و آموزش عالی است که با این اقدام شاخصه‌های علم نیز ارتقاء می‌یابد.
وی با اشاره به سخن متولیان امر در حوزه محیط زیست مبنی بر اینکه بیرجند از تمیزترین شهرهای ایران است، افزود: ریشه این امر را باید در فرهنگ منطقه و ریشه فرهنگ این دیار را باید در سابقه آموزش نوین در منطقه جنوب خراسان دانست.
رئیس دانشگاه بیرجند گفت: جامعه گسترده دانشگاه بیرجند و دانشکده‌های آن  می‌تواند پرچمداران تغییر و تحول مثبت در منطقه و ارتقاء سطح علمی و  خراسان‌جنوبی باشند.
محسن آیتی، دبیر علمی همایش نیز در این جلسه اظهارکرد: هرچند کنسلی پرواز ما را از اهداف همایش کمی دور کرده است ولی با این وجود روشن بودن چراغ همایش تأثیر خود را خواهد گذاشت.
وی با اشاره به اینکه ۷۶ مقاله برگزیده این همایش به چاپ رسیده است، بیان‌کرد: ارتقاء فرهنگ دانشگاهی نیازمند کار علمی مستمر و مدیریت است.
گفتنی است یکی از مهمانان کشوری همایش که به واسطه کنسلی پرواز نتوانسته بود در همایش حضور پیدا کند در پیام‌های خود به همایش به این موضوع اشاره و از آن انتقاد کرد.

قرار بود در این همایش معاون فرهنگی وزیرعلوم و رئیس پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم حضور داشته باشند که کنسلی پرواز  مانع حضور آنان در خراسان‌جنوبی شد.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  خبرگزاری مهر


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو