پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | بررسی راهکارهای فروش بلیط پرواز ایران ایر در مسیر تهران – سهند – تهران

تاریخ خبر: // کد خبر: 247922 // // //


بررسی راهکارهای فروش بلیط پرواز ایران ایر در مسیر تهران – سهند – تهران

روز سه شنبه مورخ 28/8/98 در جلسه ای با حضور مدیران آژانس های هواپیمایی و مسافرتی شهرستان های مراغه، بناب، عجب شیر، راهکارهای فروش بلیط پرواز ایران ایر در مسیر تهران-سهند-تهران بررسی شد.


بررسی راهکارهای فروش بلیط پرواز ایران ایر در مسیر تهران – سهند – تهران

روز سه شنبه مورخ 28/8/98 در جلسه ای با حضور مدیران آژانس های هواپیمایی و مسافرتی شهرستان های مراغه، بناب، عجب شیر، راهکارهای فروش بلیط پرواز ایران ایر در مسیر تهران – سهند – تهران بررسی شد.

در این جلسه که فرماندهان سپاه و پلیس فرودگاه سهند نیز حضور داشتند رئیس فرودگاه سهند ضمن تاکید بر اهمیت و جایگاه فرودگاه سهند در توسعه و آبادانی منطقه گفت: یکی از مهم ترین ماموریت هایی که بر عهده بنده گذاشته شده است بررسی راهکارهای ممکن و تلاش برای برقراری پروازهای فرودگاه سهند است که این امر مهم نیازمند همکاری و مشارکت کلیه مسئولین منطقه ، نهادها و ارگانهای دخیل در این امر است که در این میان نقش آژانسهای هواپیمایی بسیار پررنگ است.

محمد حاجی پور با اشاره به فروش بلیط توسط آژانس های هواپیمایی در مسیر تهران – سهند و بالعکس تاکید کرد: کلیه آژانس های هواپیمایی در هنگام ارائه خدمات صرفاً از عنوان فرودگاه سهند استفاده نمایند.

وی افزود: پروژه های مهمی در این فرودگاه ازجمله بهسازی محوطه ترمینال فرودگاه با بتن پلاک، نصب پله اضطراری برای ساختمان پلیس، بهسازی وتعویض سیستم تاسیساتی ساختمان سپاه، اجرای پروژه کف پوش و رنگ آمیزی داخل ساختمان سپاه فرودگاه سهند، اجرای پروژه احداثی انباری برای لوازم و تجهیزات ایمنی زمینی، در دست اجرا و تا شروع پروازها به بهره برداری می رسند.

در ادامه جلسه مدیران آژانس های هواپیمایی به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند که در نهایت تصمیماتی مانند انجام نصب بنر با محتوای پروازهای فرودگاه سهند در مکانهای پر تردد و میادین شهرهای منطقه ، هماهنگی ها و مجوزهای لازم جهت نصب این بنرها بصورت رایگان از شهرداری ها، تلاش برای بازگرداندن اعتماد عمومی مردم منطقه اتخاذ گردید.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از فرودگاه تبریز


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو