پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | بهره برداری از ترمینال جدید فرودگاه جهرم تا پایان سال

تاریخ خبر: // کد خبر: 248071 // // // //


بهره برداری از ترمینال جدید فرودگاه جهرم تا پایان سال

احمد جلیلی ،رئیس فرودگاه جهرم گفت: برآورد ما این است که ترمینال فرودگاه جهرم تا پایان سال آماده و جهت خدمت‌رسانی به مسافران بهره‌برداری می‌شود.


بهره برداری از ترمینال جدید فرودگاه جهرم تا پایان سال

احمد جلیلی با بیان اینکه پرواز جهرم به مشهد مقدس و بالعکس با هواپیمای تازه خریداری شده و مدرن ATR انجام می‌شود، اظهار داشت: اولین پرواز مشهد از فرودگاه جهرم با  ظرفیت ۶۰ مسافر، ششم آذر ماه به مقصد فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد انجام شد.

وی افزود: از این پس چهارشنبه هر هفته با شماره پرواز ۳۴۵۸ در ساعت ۱۱ و ۴۰ دقیقه از فرودگاه جهرم به مقصد فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد انجام می‌شود.

رئیس فرودگاه جهرم پرواز برگشت از مشهد را روز پنج‌شنبه هر هفته اعلام کرد و بیان داشت: این پرواز پنج‌شنبه هر هفته با شماره پرواز ۳۳۵۹ در ساعت ۱۱ و ۱۵ دقیقه از فرودگاه مشهد انجام و در ساعت ۱۴ و ۱۰ دقیقه در فرودگاه جهرم به زمین می‌نشیند.

جلیلی گفت: هماهنگی و مراحل لازم جهت توسعه فرودگاه در حال انجام است و به طور حتم با استقبال مردم و همکاری دستگاه‌های مختلف در آینده نزدیک شاهد افزایش تعداد پرواز از فرودگاه جهرم به مقاصد زیارتی و سیاحتی خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه احداث ترمینال جدید فرودگاه جهرم در دست اقدام است و پیشرفت بیش از ۷۵ درصدی داشته است، عنوان کرد: این ترمینال با صرف ۷ میلیارد تومان اعتبار و در مساحتی معادل ۱۵۰۰ متر مربع ایجاد می‌شود.

رئیس فرودگاه جهرم ادامه داد: برآورد ما این است که ترمینال فرودگاه جهرم تا پایان سال آماده و جهت خدمت‌رسانی به مسافران بهره‌برداری می‌شود.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو