پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | افزایش ۹۸ درصدی پرواز شرکت ایرانی در حج ۹۸ به لطف کارشکنی سعودی‌ها

تاریخ خبر: // کد خبر: 248072 // // // //


افزایش ۹۸ درصدی پرواز شرکت ایرانی در حج ۹۸ به لطف کارشکنی سعودی‌ها

مدیر عامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به کارشکنی‌های عربستان در پروازهای حج امسال، گفت: با وجود این کارشکنی‌ها، عملیات حج با تکیه بر توان داخل و تخصص ایران ایر با موفقیت انجام شد.


افزایش ۹۸ درصدی پرواز شرکت ایرانی در حج ۹۸ به لطف کارشکنی سعودی‌ها

تورج دهقان زنگنه در مراسم قدردانی از دست‌اندرکاران حج 98 با اشاره به انجام مناسب این پروازها اظهار کرد: در داخل و خارج کشور به ما می‌گفتند ایران ایر نمی‌تواند پروازهای حج را به صورت مناسب انجام دهد اما با توان فوق‌العاده توانستیم قدرت ایران را به منصه ظهور برسانیم.

وی تاکید کرد: در دفاع از جمهوری اسلامی ایران در هر کجا که لازم باشد، در عملیات نظامی، عملیات حج و … ایرانیان از غیرممکن، ممکن می‌سازند.

مدیر عامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران یادآور شد: ایران ایر در ایام حج تمتع امسال میزبان حدود 90 هزار زائر از 19 استان بود. در مجموع 724 پرواز (4 هزار و 333 ساعت پرواز) و میانگین تاخیر 9 دقیقه در پروازهای حج انجام شد.

دهقان زنگنه با اشاره به کارشکنی‌های سعودی‌ها در انجام پروازهای حج گفت: اعمال محدودیت در استفاده از ناوگان ایرلاین‌های داخلی و زمان محدود عملیات رفت و برگشت از جمله محدودیت‌های عربستان در پروازهای حج امسال زائران ایرانی بود.

وی تاکید کرد: با تمام این مسائل هما توانست با تکیه بر توان داخلی و تخصص موجود در هما عملیات حج را با موفقیت به پایان برساند.

مدیر عامل ایران ایر با اشاره به افزایش 98 درصدی تعداد زائران و 97 درصدی پروازها در حج 98 از خبرنگاران بابت پوشش خبری گسترده ایام حج امسال قدردانی کرد.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو