پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | همدان ـ کیش در دست چارترکننده غیربومی/ آژانس‌های همدان نیامدند

تاریخ خبر: // کد خبر: 248735 // // //


همدان ـ کیش در دست چارترکننده غیربومی/ آژانس‌های همدان نیامدند

سید حمید صائمین مدیر روابط عمومی فرودگاه همدان گفت: آژانس‌های همدان برقراری پرواز چارتری همدان ـ کیش را قبول نکردند بنابراین این پرواز به چارترکننده غیربومی سپرده می‌شود.


همدان ـ کیش در دست چارترکننده غیربومی/ آژانس‌های همدان نیامدند

پس از فرصت دو روزه‌ای که به آژانس‌داران همدان برای پذیرفتن چارتری پرواز همدان ـ کیش داده شد، آنها فرصت بیشتری را تقاضا کردند و مجدد فرصت یک هفته‌ای برای آنها در نظر گرفته شد اما با این وجود تاکنون خبری نشده و آژانس‌داران همدانی گویا تمایلی برای برقراری این پرواز ندارند.

مدیر روابط عمومی فرودگاه همدان در گفت‌وگو با فارس ضمن گلایه از آژانس‌داران همدان که تنها حرف زده و عمل نمی‌کنند اظهار کرد: فرودگاه همدان شنبه هفته آینده با یک شرکت در تهران برای راه‌اندازی پرواز چارتری همدان ـ کیش وارد مذاکره خواهد شد.

سید حمید صائمین بیان کرد: پیگیری آژانس‌های همدان برای قبول ین پرواز فقط در حد حرف بود و هیچکدام در عمل وارد نشدند، بنابراین در حال هماهنگ کردن با یک چارترکننده از تهران برای برقراری پرواز همدان ـ کیش ـ همدان هستیم.

وی با تاکید بر اینکه باید گفت چارترکننده‌ای در همدان وجود ندارد افزود: با وجود همه وعده‌هایی که آژانس‌ها می‌دهند، چارترکننده‌ای در استان نیست و ما مجبوریم از استان‌های دیگر استفاده کنیم.

مدیر روابط عمومی فرودگاه همدان با بیان اینکه فرودگاه وظیفه حفاظت از زیرساخت فرودگاه را دارد گفت: وظیفه فرودگاه انجام و آوردن پرواز نیست و این آژانس‌داران هستند که باید پیگیر انجام پرواز باشند.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو