پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تعجیل ۹۰ دقیقه‌ای در انجام برخی پرواز‌های حج / امداد‌های غیبی سختی عملیات حج را کاهش داد

تاریخ خبر: // کد خبر: 248749 // // // //


تعجیل ۹۰ دقیقه‌ای در انجام برخی پرواز‌های حج / امداد‌های غیبی سختی عملیات حج را کاهش داد

حجت الاسلام نواب نماینده ولی فقیه در امور حج گفت: در عملیات حج امسال نه تنها تأخیر نداشتیم بلکه بسیاری از پرواز‌ها با تعجیل ۹۰ دقیقه‌ای انجام شد.


تعجیل ۹۰ دقیقه‌ای در انجام برخی پرواز‌های حج / امداد‌های غیبی سختی عملیات حج را کاهش داد

حجت الاسلام عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج در مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران عملیات حج با بیان اینکه عملیات حج امسال در مقابل چشم‌های بهت‌زده دشمنان با موفقیت و سرافرازی برگزار شد، گفت: حج امسال در آغاز، حج سختی‌ها بود هم از نظر قیمت، هم از نظر حمل و نقل و پرواز‌های حج، هم از نظر گرما و مشکلاتی که کشور میزبان برای ناوگان حمل و نقلی ایران ایجاد کرد بود.

او افزود: ما امسال شاهد بودیم که امداد‌های غیبی به مدد دست اندرکاران عملیات حج رسید و امداد‌های الهی و غیبی باعث شد که عملیات حج امسال با موفقیت برگزار شود.

نماینده ولی فقیه در امور حج افزود: ما شاهد آن بودیم که امسال نه تنها تأخیر در پرواز‌های حج وجود نداشت بلکه در بسیاری از استان‌ها تعجیل ۹۰ دقیقه‌ای در پرواز‌ها رخ داد و این یک رکورد بسیار بزرگی برای پرواز‌های حج بود.

حجت الاسلام نواب افزود: در بسیاری از مواقع شاهد آن هستیم که تأخیرات بسیار زیادی در پرواز‌های داخلی وجود دارد، اما در عملیات امسال تعجیل در پرواز‌ها یک رکورد و موفقیت بسیار بزرگی بود که شاهد آن بودیم.

او اظهار کرد: از تمامی دست اندرکاران حج تشکر می‌کنم و در بسیاری از مواقع خود مدیران پرواز‌ها اعلام می‌کردند که امداد‌های غیبی به کمک ما رسیده است.

نماینده ولی فقیه در امور حج اظهار کرد: بسیاری از پرواز‌های عادی در داخل کشور با تأخیر انجام می‌شد، اما ما در این پروازها تنها شاهد تأخیرات ۶ تا ۷ دقیقه‌ای بودیم.

حجت الاسلام نواب یادآور شد: باید از تمامی دست اندرکاران در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه‌ها و شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران تقدیر و تشکر می‌کنیم.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از باشگاه خبرنگاران


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو