پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیام تبریک امیرمکری به مناسبت روز مجلس/قدردانی از حمایت های کمیسیون عمران برای توسعه صنعت هوایی و فرودگاهی

تاریخ خبر: // کد خبر: 249199 // // //


پیام تبریک امیرمکری به مناسبت روز مجلس/قدردانی از حمایت های کمیسیون عمران برای توسعه صنعت هوایی و فرودگاهی

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در پیامی خطاب به رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی فرارسیدن روز مجلس را تبریک گفت.


پیام تبریک امیرمکری به مناسبت روز مجلس/قدردانی از حمایت های کمیسیون عمران برای توسعه صنعت هوایی و فرودگاهی

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در پیامی خطاب به رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی فرارسیدن روز مجلس را تبریک گفت.سیاوش امیرمکری در این پیام خطاب به محمدرضا رضایی کوچی، رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه روز مجلس، یادآور شهادت، عزت و مردانگی نمایندگان مردم در حق گویی و احقاق حقوق مردم است، این روز را فرصتی برای قدردانی از تلاش های راهگشا و تخصصی کمیسیون عمران در تدوین و تصویب قوانین موثر در توسعه بخش حمل و نقل بویژه صنعت حمل و نقل هوایی و فرودگاهی دانسته است.

وی افزوده است: «مدرس نمونه ای از یک نماینده برحق، نام بلند اجتهاد و مردمی بودن است، مفهوم زیبای ساده زیستی و حقیقت گویی، کسی که حبس و سیلی و تبعید و مرگ را برابر روشنای آزادگی، بی ارزش می دانست. صراحت کلامش که در برابر استبداد آن روزگار می گفت من در این کشمکش چشم از حیات پوشیده از مرگ باک ندارم، آرزو دارم اگر خونم بریزد فایده ای در حصول آزادی داشته باشد، اسوه حسنه ای برای تمام نمایندگان واقعی مردم خواهد بود.

امید است که در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و عنایات حضرت حق تعالی در راه خدمت به مردم عزیز در تمامی عرصه های عمران بویژه در صنعت حمل و نقل هوایی و فرودگاهی همچون راه پیموده شده، موفق و موید باشید.

اینجانب به نمیاندگی از مدیران و متخصصان این صنعت باردیگر دهم آذر ماه سالروز مجلس را خدمت جنابعالی و اعضای محترم کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تبریک و تهنیت عرض می کنم».

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو