پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | آغاز فعالیت فلای پرشیا در فرودگاه شیراز

تاریخ خبر: // کد خبر: 249208 // // // //


آغاز فعالیت فلای پرشیا در فرودگاه شیراز

رضا بدیعی فرد ،مدیرکل فرودگاه های استان فارس از راه اندازی سومین شرکت هواپیمایی HOME BASE در فرودگاه شیراز از روز شنبه، نهم آذرماه 98، خبر داد.


آغاز فعالیت فلای پرشیا در فرودگاه شیراز

مدیرکل فرودگاه های استان فارس از راه اندازی سومین شرکت هواپیمایی HOME BASE در فرودگاه شیراز از روز شنبه، نهم آذرماه 98، خبر داد. رضا بدیعی فرد در مراسم افتتاحیه شرکت هواپیمایی فلای پرشیا به اهمیت و جایگاه صنعت هوانوردی به عنوان موتور محرکه گردشگری در توسعه استان فارس اشاره کرد و گفت: طی چند سال اخیر به موازات اقدامات زیرساختی در فرودگاه، توسعه شبکه پروازی در مسیرهای داخلی و خارجی را در اولویت برنامه های کاری قرار دادیم و در این زمینه ارتباطاتی را با گروه لوفتهانزا برقرار کردیم که منجر به انجام نخستین پرواز اروپایی در مسیر وین-شیراز و بالعکس با شرکت هواپیمایی اتریشی شد اما پس از یکسال از برقراری پرواز به علت مسایل ناشی از تحریم این پروازها قطع شد.

بدیعی فرد افزود: از دیگر اقدامات انجام شده در این راستا می توان به برقراری پروازهای شرکت هواپیمایی سلام در مسیر شیراز- مسقط نیز اشاره کرد که از دو سال گذشته با انجام دو پرواز در هفته مشغول به فعالیت است و طبق برنامه ریزی های انجام شده از اول دسامبر (10 آذر)  به صورت روزانه انجام خواهد شد.

بدیعی فرد گفت: در راستای توسعه شبکه پروازهای داخلی نیز پس از راه اندازی شرکت هواپیمایی سپهران، اکنون شرکت هواپیمایی فلای پرشیا به عنوان سومین ایرلاین خانگی فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی عنوان کرد: این شرکت تازه تاسیس فعالیت خود را با سه فروند هواپیمای ملکی بویینگ 737 در مسیرهای مشهد، تهران، کیش، قشم و بندرعباس شروع کرد و طبق برنامه ریزی های انجام شده در آینده نزدیک بر تعداد هواپیماهای خود خواهد افزود.

نخستین پرواز شرکت هواپیمایی فلای پرشیا ظهر امروز (9 آذر)ساعت 14:30 از فرودگاه شیراز به مقصد مشهد مقدس انجام شد.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو