پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تجهیز پلیس فرودگاه ها به اکیپ «سپکا»

تاریخ خبر: // کد خبر: 249353 // // // خبر مهم


تجهیز پلیس فرودگاه ها به اکیپ «سپکا»

رئیس پلیس فرودگاه های کشور گفت: فرودگاه های کشور به اکیپ سگ های مواد یاب ( سپکا) مجهز می‌شوند.


تجهیز پلیس فرودگاه ها به اکیپ «سپکا»

سردار حسن مهری در حاشیه بازدید از پلیس فرودگاه شهید بهشتی اصفهان گفت: در ۸ ماهه امسال اقدامات بسیار خوبی در زمینه مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر توسط این پلیس انجام شده که لازم می دانم از زحمات و تلاش های شبانه روزی همکارانم در این مجموعه تقدیر و تشکر کنم.
پلیس فرودگاه ها به اکیپ «سپکا» مجهز می‌شوند
وی در ادامه افزود: در این بازه زمانی چیزی حدود یک هزار میلیارد ریال کالا، ارز و طلای قاچاق توسط ماموران پلیس فرودگاه در کشور کشف شده که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۲ درصد رشد داشته است.
رئیس پلیس فرودگاه های کشور به استقرار پلیس گمرک در فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) اشاره کرد و اظهار داشت: این پلیس از هفته ناجا امسال فعالیت رسمی خود را آغاز کرده و هدف از ایجاد آن نیز تشدید فعالیت ها در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز و همچنین مبارزه با مواد مخدر در سیستم هوایی کشور است.
سردار مهری، افزایش اقدامات اطلاعاتی و کنترل دقیق تر بارها و محموله ها را یکی از اقدامات مهم پلیس فرودگاه عنوان کرد گفت: نتیجه انجام این گونه اقدامات منجر به افزایش ۶۷ درصدی کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال قبل شده است.
این مقام انتظامی از تجهیز پلیس فرودگاه های کشور به اکیپ سگ های مواد یاب ( سپکا) خبر داد و گفت: بحمدالله امروز با تلاش های صورت گرفته توسط همکارانم تمامی فرودگاه های کشور برای قاچاقچیان و مجرمان نا امن شده است و ماموران پلیس مقتدرانه امنیت این مکان ها را به صورت شبانه روز برقرار می کنند.
سردار مهری، با تشکر از همکاری و همراهی خوب مسافران با ماموران پلیس فرودگاه گفت: از مسافران خطوط هوایی می خواهم به توصیه ها و هشدارهای پلیس توجه و دقت لازم را داشته باشند و در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوکی سریعاً موضوع را به ماموران پلیس مستقر در فرودگاه اطلاع دهند تا پیگیری های لازم توسط آنان انجام شود.
منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبر خودرو

دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو