پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | امیرمکری: استقرار اورژانس هوایی در فرودگاه‌ها

تاریخ خبر: // کد خبر: 249653 // // // خبر مهم


امیرمکری: استقرار اورژانس هوایی در فرودگاه‌ها

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران اعلام کرد: با توجه به همکاری فی مابین دستگاه‌ها و شرکت فرودگاه‌ها استقرار اورژانس هوایی در فرودگاه‌ها با رعایت ضوابط ایمنی برای پروازهای مسافری فراهم شده است.


امیرمکری: استقرار اورژانس هوایی در فرودگاه‌ها

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران اعلام کرد: با توجه به همکاری فی مابین دستگاه‌ها و شرکت فرودگاه‌ها استقرار اورژانس هوایی در فرودگاه‌ها با رعایت ضوابط ایمنی برای پروازهای مسافری فراهم شده است.

به نقل از روابط عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، سیاوش امیرمکری در پایان همایش مدیران ستادی و فرودگاهی ضمن قدردانی از مدیران فرودگاه‌هایی که مسئول اعزام زائران حج تمتع و همچنین زائران اربعین حسینی بودند، بیان کرد: فرودگاه‌ها در کنار وظایف اداری خود، موکب‌هایی را تشکیل دادند که موجب رضایت زائران بوده است.

وی با بیان اینکه همه مدیران فرودگاه‌ها از تخصص لازم برخوردار هستند، افزود: مدیران به عنوان نمایندگان ما در استان‌های مختلف، بایستی طبق چارچوب‌ها و ضوابط تعریف شده شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران حرکت کنند.

وی درباره استقرار بالگردها و اورژانس هوایی در فرودگاه‌ها، اظهار داشت: با توجه به همکاری فی مابین دستگاه‌ها و شرکت فرودگاه‌ها در برخی از مناطق کشور بنا بر ضرورت امکان بالگردهای نظامی، انتظامی و اورژانس هوایی در فرودگاه‌ها با رعایت ضوابط ایمنی برای پروازهای مسافری فراهم شده است.

وی بر اولویت قرار دادن برخی پروژه‌های عمرانی صنعت فرودگاهی اشاره کرد و گفت: ساخت ترمینال‌های جدید تبریز، اصفهان و آبادان، نوسازی ترمینال کرمان، تکمیل ترمینال‌های مشهد و شیراز و باند سوم مشهد در دستور کار قرار دارد و بایستی نسبت به تکمیل آن‌ها پیگیر باشیم.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل کشور تأکید کرد: تکمیل دوربین‌های مدار بسته، دیوارهای حفاظتی، سنسورهای امنیتی و دستگاه‌های کمک بازرسی در دستور کار قرار دارد و مدیران نسبت به این موارد بایستی پیگیری جدی داشته باشند.

گفتنی است؛ در دومین همایش مدیران ستادی و فرودگاهی، اعضای هیات مدیره، معاونان و مدیران فرودگاه‌ها عملکرد، برنامه‌ها و اهداف خود را بیان کرده و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها نیز راهکارهای لازم را در جهت بهبود عملکردهای آنان ارائه داد.

بر این اساس عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی نیز از تفویض اختیار به مدیران فرودگاهی در راستای چابک سازی شرکت فرودگاه‌ها خبر داد و بر ضرورت فراهم شدن ابزارهای رقابت در بازارهای هوانوردی تأکید کرد.

عضو هیات مدیره و راهبر امور توسعه مدیریت و منابع شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران به تشریح برنامه‌ها و اقدامات شرکت در توسعه هوانوردی عمومی پرداخت.

معاون برنامه‌ریزی، نظارت و امور اقتصادی دریافت سند مالکیت برای 37 هزار هکتار از اراضی فرودگاه‌های تحت مالکیت شرکت فرودگاه‌ها را موردتوجه قرار داد.

معاون عملیات هوانوردی بهره‌مندی شرکت فرودگاه‌ها از شرکت‌های دانش‌بنیان و تولیدات داخلی آنان را در زمینه رادار و تجهیزات کمک ناوبری را از برنامه‌های مهم شرکت خواند.


منبع :با اندکی تلخیص  و اضافات برگرفته از خبرگزاری تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو