پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | کیش ایر و مسئولیت اجتماعی در حمایت از هوای پاک

تاریخ خبر: // کد خبر: 249782 // // // خبر مهم


کیش ایر و مسئولیت اجتماعی در حمایت از هوای پاک

پیرو توسعه نگاه حرفه ای کیش ایر در مباحث مرتبط با مسئولیت اجتماعی، این هواپیمایی اقدام به حمایت از هوای پاک نموده و به کمپین حمایتی هوای پاک پیوسته است.


کیش ایر و مسئولیت اجتماعی در حمایت از هوای پاک

پیرو توسعه نگاه حرفه ای کیش ایر در مباحث مرتبط با مسئولیت اجتماعی، این هواپیمایی اقدام به حمایت از هوای پاک نموده و به کمپین حمایتی هوای پاک پیوسته است. مهمانداران هواپیمایی کیش به عنوان نمایندگان و سفیران فرهنگی کیش ایر به کمپین مبارزه با آلودگی هوا پیوستند و این شرکت را به عنوان دوستدار و حامی آسمان و هوای پاک معرفی کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت هواپیمایی کیش، در حالی که این روزها در پایتخت کشور به علت آلودگی هوا، تنفس سخت شده ، روابط عمومی این شرکت شهروندان تهرانی را به سفر به جزیره کیش، جزیره ای پر از آرامش و با آسمان زیبا و هوای پاک دعوت می کند. شایان ذکر است جزیره زیبای کیش به عنوان چهارمین هوای پاک در شهرهای جهان شناخته شده است.

جای دارد که موضوعات مرتبط با مسئولیت اجتماعی ، بشکل خاص توسط سایر ایرلاین های داخلی،مورد توجه جدی قرار گیرد. بر این قاعده، از تلاش های دکتر شرفبافی، مدیرعامل محترم کیش ایر بعنوان مدیرعامل پیشرو در مسئولیت اجتماعی ایرلاین ها ( CSR )، تشکر ویژه می گردد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی KishAir


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین