پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | رونق منطقه مکران با افزایش پرواز‌های تهران – جاسک

تاریخ خبر: // کد خبر: 250835 // // // // خبر مهم


رونق منطقه مکران با افزایش پرواز‌های تهران – جاسک

شرفبافی گفت: با استقبال از پرواز تهران – جاسک، شاهد تداوم و افزایش آن به دو تا سه پرواز هفتگی و برقراری مسیر‌های جدید از فرودگاه جاسک خواهیم بود.


رونق منطقه مکران با افزایش پرواز‌های تهران – جاسک

فرزانه شرفبافی در مراسم افتتاح خط پروازی تهران – جاسک با بیان اینکه مطابق منویات مهم مقام معظم رهبری ما باید توجه ویژه به توسعه و آبادانی سواحل مکران داشته باشیم افزود: سواحل مکران که نگینی ارزشمند در دریای عمان است، ظرفیت‌های بالا و توانمندی‌هایی بسیار دارد که نیازمند مدیریت و استفاده صحیح از زیر ساخت‌ها است که منجر به رشد و شکوفایی اقتصادی خواهد شد.

شرفبافی افزود: زیر ساخت‌های خوبی در شهرستان جاسک وجود دارد که یکی از آن‌ها همین فرودگاه شهدای هفتم آذر جاسک است. این فرودگاه در منطقه‌ای استراتژیک و در حاشیه اقیانوس مستقر است که خوشبختانه به یاری مدیران ارشد سازمان منطقه آزاد کیش مجموع وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی کشوری هواپیمایی کیش پرواز‌های تهران – جاسک افتتاح و راه اندازی شد.

شرفبافی در ادامه  تاکید کرد: اگر همت و تلاش مجموعه استانداری هرمزگان نیروی دریایی راهبردی جمهوری اسلامی ایران به ویژه امیر خانزادی، فرمانداری و شهرداری شهرستان جاسک نبود این پرواز به راحتی انجام نمی‌شد. امیدواریم با استقبال و حمایت‌ها از پرواز تهران – جاسک، شاهد تداوم و افزایش آن به دو تا سه پرواز هفتگی و برقراری مسیر‌های جدید از این فرودگاه باشیم.

شرفبافی اظهار کرد: از کلیه دست اندرکاران و مسئولینی که در توسعه سواحل زیبا و راهبری مکران اقدام می‌کنند تشکر می کنم . وی توضیح داد: ما به همان اندازه فرصت‌های نفتی، فرصت‌های گردشگری در کشور داریم که در همین شهرستان جاسک می‌توانیم امکانات گردشگری بسیاری ایجاد و موجب رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در این منطقه از کشور عزیزمان ایران باشیم.

گفتنی است فرودگاه بندر جاسک با اولین فرود هواپیمای جت فوکر F۱۰۰ کیش ایر با حضور امیر دریا دار خانزادی، مدیر عامل هواپیمایی کیش و معاونان وزیر راه و سازمان هواپیمایی روز گذشته افتتاح شد.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از باشگاه خبرنگاران


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو