پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | برگزاری رزمایش طرح عملیات زمستانی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

تاریخ خبر: // کد خبر: 251274 // // //


برگزاری رزمایش طرح عملیات زمستانی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

رزمایش طرح عملیات زمستانی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با حضور مدیران این مجموعه و مسئولان کشوری و لشکری نهادهای مستقر در شهر فرودگاهی، بعد از ظهر امروز انجام شد.


برگزاری رزمایش طرح عملیات زمستانی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

علی رستمی با اشاره به برگزاری رزمایش طرح عملیات زمستانی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در روز جاری اظهار داشت کلیه تیم های برف روبی و تجهیزات مورد نیاز برای عملیات زمستانی در بخش های مختلف شهر فرودگاهی شامل ایرساید و لندساید مستقر شده و در آماده باش کامل برای برف روبی در زمان کاهش دما و افزایش بارش ها هستند.

رستمی گفت : طرح عملیات زمستانی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در سال ٩٨ با محوریت کاهش زمان برف روبی تدوین شده تا مسافرین و مراجعین در زمان بارش های جوی امکان تردد روان به این مجموعه را داشته باشند و پروازها نیز به موقع انجام شوند.

وی با اشاره به وجود تجهیزات لازم برای عملیات برف روبی در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) افزود بخشی از تجهیزات لازم برای تسریع و تسهیل در این عملیات نیز از طریق عقد قرارداد با شرکت های خصوصی تامین شده و کمبودی در خصوص تجهیزات برای عملیات زمستانی نداریم.

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) بیان داشت تمام اقدامات لازم برای جلوگیری از توقف فعالیت فرودگاه و خدمت رسانی ها در زمان بارش برف انجام گرفته و مایحتاج لازم برای مسافران در زمان بروز تاخیرهای احتمالی در پروازها نیز تهیه شده است.

وی گفت : هماهنگی های لازم با شرکت های خدمات هندلینگ نیز صورت گرفته و این شرکت ها برای عملیات زمستانی در آماده باش کامل هستند و مواد لازم برای انجام عملیات دی آیس (یخ زدایی) هواپیماها توسط این شرکت ها به مقدار لازم تهیه و دپو شده است.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اظهار امیدواری کرد با همکاری و هماهنگی همه ارگان های حاضر در این مجموعه همچون سپاه پاسداران، نیروی انتظامی، پلیس مهاجرت و گذرنامه، سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت های هواپیمایی، شرکت های هندلینگ، اورژانس و هلال احمر تلاش خواهیم کرد تا هیچگونه مشکلی در عملیات اعزام و پذیرش مسافران در فصل سرما رخ ندهد و پروازها با ایمنی کامل انجام شوند.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از فرودگاه امام خمینی


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو