پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیام تبریک دکتر شرفبافی و سایر مدیران شرکت های هواپیمایی به مناسبت روز جهانی هواپیمائی کشوری

تاریخ خبر: // کد خبر: 251331 // // //


پیام تبریک دکتر شرفبافی و سایر مدیران شرکت های هواپیمایی به مناسبت روز جهانی هواپیمائی کشوری

شانزدهم آذر ماه مطابق با هفتم دسامبر، سالروز امضای کنوانسیون بین‌المللی هواپیمایی است که متعاقب امضای این کنوانسیون، سازمان جهانی هواپیمایی کشوری (ایکائو) تأسیس شد. گزارش زیر، مروری بر پیام های ارایه شده توسط مدیران شرکت های هواپیمایی در این خصوص دارد.


پیام تبریک دکتر شرفبافی و سایر مدیران شرکت های هواپیمایی به مناسبت روز جهانی هواپیمائی کشوری

پیام تبریک دکتر شرفبافی، مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش به مناسبت هفتم دسامبر، روز جهانی هواپیمایی؛

۱۶ آذر ماه، روز جهانی هواپیمایی، فرصت مغتنمی است برای قدردانی از آنانی که زمینه و وسیله حمل و نقل سریع، ایمن، امن و اقتصادی را فراهم می‌آورند و به یقین همانند پرواز که همیشه در یادها خواهد ماند، آنان نیز ماندگار و جاودانه خواهند بود. خداوند منان را شاکریم که امروز پیشبرد صنعت هوانوردی کشورمان به دستان با کفایت متخصصان متعهدی سپرده شده که تجربه سال‎ها خدمت در این عرصه را با روحیه‎ای جهادی و صداقتی کم نظیر آمیخته‎اند.

اینجانب لازم می دانم از همه کسانی که موجبات ارائه خدمات حمل و نقل هوایی ایمن، سریع و منظم در کشورما را فراهم می‌کنند از جمله پرسنل خدوم سپاه حفاظت هواپیمایی، پلیس فرودگاههای کشور، خلبانان، مهندسین پرواز، مهمانداران، مدیران و کارکنان شرکتهای هواپیمایی، کارشناسان مراقبت پرواز، ایمنی زمینی، مخابرات، کارکنان خدوم شرکت فرودگاهها و بویژه مدیران، کارشناسان و همکاران متخصص در سازمان هواپیمایی کشوری، تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوند متعال برای همه عزیزان سعادت، سربلندی و تداوم توفیق را مسئلت می نمایم.

فرزانه شرفبافی – نائب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش

*****

پیام تبریک کاپیتان زنگنه ریاست محترم هیات مدیره و مدیرعامل “هما” به مناسبت روز جهانی هواپیمایی کشوری ؛

حمل و نقل هوایی، جامعه جهانی را از نقطه نظر اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی دگرگون نموده و چنین تغییر و تحولی تنها در نتیجه ایجاد زیر ساخت های فنی و عملیاتی مشترک مورد توافق همه ملل بدست آمده است که از طریق سازمان بین‌المللی هوانوردی غیر نظامی (ایکائو) و منشور آن که ۶۷ سال پیش در چنین روزی به تایید جامعه بین المللی رسید، نهادینه گردیده است.

بی تردید حفظ و ارتقاء ایمنی و امنیت، کارایی، نظم و قانونمندی در حمل و نقل هوایی کشور عزیزمان ایران نیز مرهون تلاشهای دست اندرکاران خدوم در سازمان هواپیمایی کشوری می باشد.

اینجانب به نمایندگی از تمامی همکارانم در هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” ضمن گرامیداشت ۱۶ آذر، روز جهانی هواپیمایی کشوری، این روز را به ریاست محترم سازمان و تمامی متخصصان تلاشگر و متعهد این عرصه تبریک عرض نموده، توفیق خدمت گزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سایه توجهات بقیه الله اعظم (عج) را از خداوند منان مسالت می نمایم.

تورج دهقانی زنگنه – رییس هیات مدیره و مدیرعامل “هما”

*****

پیام تبریک هواپیمایی کاسپین به مناسبت روز جهانی هوانوردی ؛

هفتم دسامبر ؛ روز جهانی هواپیمایی نامیده شد ، صنعتی فراتر از گستردگی آسمان ها و زمین که توانست رویای پرواز انسان را به حقیقیت نزدیک سازد ، پرنده آهنینی که فصلی تازه را به روی زندگی بشر باز کرد .

 ۱۶ آذر ماه مصادف با ۷ دسامبر سالروز امضای کنوانسیون بین‌المللی هواپیمایی در سال ۱۹۴۴ است که متعاقب امضای این کنوانسیون، سازمان جهانی هواپیمایی کشوری تأسیس شد.

 

روابط عمومی هواپیمایی کاسپین

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
‌‌‌‌‌‌*****

پیام تبریک هواپیمایی سپهران به مناسبت روز جهانی هوانوردی ؛

۱۶آذرماه روز جهانی هواپیمایی کشوری بر تمامی نیروهای دخیل در صنعت حمل و نقل هوایی مبارک باد.

روابط عمومی هواپیمایی سپهران

*****

پیام تبریک شرکت هواپیمایی کیش به مناسبت روز جهانی هوانوردی ؛


شانزدهم آذر ماه مطابق با هفتم دسامبر، سالروز امضای کنوانسیون بین‌المللی هواپیمایی است که متعاقب امضای این کنوانسیون، سازمان جهانی هواپیمایی کشوری (ایکائو) تأسیس شد.

شرکت هواپیمایی کیش، روز جهانی هواپیمایی را خدمت تمامی تلاشگران این عرصه تبریک عرض می‌نماید.

 روابط عمومی و امور بین الملل هواپیمایی کیش

 

*****

پیام تبریک هواپیمایی آسمان به مناسبت روز جهانی هوانوردی؛

 

منابع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال های تلگرامی   iranasemanairliness/ KishAir / FlySepehran/ CaspianAirlines1993‌/ IranAirChannel

 


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو