پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | لغو ۸ پرواز فرودگاه اهواز به علت مه

تاریخ خبر: // کد خبر: 251587 // // //


لغو ۸ پرواز فرودگاه اهواز به علت مه

محمدرضا رضایی ،مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان از باطل شدن هشت پرواز ورودی و خروجی در فرودگاه اهواز به دلیل بروز پدیده مه گرفتگی خبر داد.


لغو ۸ پرواز فرودگاه اهواز به علت مه

مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان از باطل شدن ۸ پرواز ورودی و خروجی در فرودگاه اهواز به دلیل بروز پدیده مه گرفتگی خبر داد. محمدرضا رضایی در گفتگو با ایسنا، اظهار کرد: پدیده مه گرفتگی امروز صبح در شهرستان اهواز موجب شد تا ۴ پرواز ورودی و ۴ پرواز خروجی از فرودگاه بین المللی اهواز باطل و برخی از پرواز‌ها نیز با تاخیر انجام شوند.

وی افزود: پرواز شماره ۴۵۸۷ هواپیمایی ماهان در ساعت ۷:۲۰ دقیقه، پرواز شماره ۴۰۱۶ هواپیمایی زاگرس در ۷:۳۰ دقیقه، پرواز شماره ۱۲۱۳ قشم ایر در ساعت ۸:۴۵ دقیقه و پرواز شماره ۹۵۷ هواپیمایی ایران ایرتور در ساعت ۹ صبح امروز از فرودگاه اهواز به مقصد تهران باطل شدند.

مدیرکل فرودگاه‌های خوزستان با اشاره به پرواز‌های ورودی همین شرکت‌ها در روز جاری به فرودگاه اهواز ادامه داد: همچنین پرواز‌های ورودی فرودگاه اهواز از مبدا تهران مربوط به این شرکت‌ها به ترتیب از ساعت ۶:۱۰ دقیقه با شماره ۴۵۸۶، ۶:۲۵ دقیقه با شماره ۴۰۱۷، ۸ صبح با شماره ۱۲۱۲ و ۷:۴۵ دقیقه با شماره ۹۵۶ باطل شدند.

رضایی با اشاره به تاخیر برخی از پرواز‌ها گفت: ۴ پرواز خروجی فرودگاه اهواز متعلق به شرکت‌های هواپیمایی کارون در ساعت ۷ صبح با شماره ۲۶۲۳ به مقصد اصفهان، پرواز هواپیمایی کاسپین در ساعت ۷:۵۵ دقیقه با شماره ۰۲۱ به مقصد تهران، هواپیمایی کارون در ۸ صبح با شماره ۲۵۵۱ به مقصد خارک و هواپیمایی آتا در ساعت ۱۰:۲۰ دقیقه با شماره ۵۶۳۶ به مقصد تهران به دلیل وجود پدیده مه با تاخیر انجام می‌شوند.

وی خاطرنشان‌کرد: از مسافران درخواست داریم تا پیش از عزیمت به فرودگاه با اطلاعات پرواز به شماره تلفن ۱۹۹ تماس بگیرند و از هرگونه نوسان زمانی ایجاد شده اطلاع پیدا کنند.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خلیج فار س


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو