پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | شکایت خانواده مسلمان از خطوط هوایی ساوت وست آمریکا

تاریخ خبر: // کد خبر: 252079 // // //


شکایت خانواده مسلمان از خطوط هوایی ساوت وست آمریکا

خبرنگار مسلمان آمریکایی درباره رفتار نژادپرستانه و اسلام هراسانه ای که یک مهماندار هواپیما در خطوط هواپیمای ساوت وست در دالاس با همسرش داشته شکایت کرد.


شکایت خانواده مسلمان از خطوط هوایی ساوت وست آمریکا

به نقل از foxnews، یک خبرنگار مسلمان روایتی از برخورد ناشایست خدمه هواپیمای در شرکت هواپیمایی ساوت وست در دالاس تگزاس در ایالات متحده را  در تویئتر منتشر کرده است.

مهدی حسن می گوید، مهماندار هواپیما با همسرم برخورد کرد وقتی او می خواست که جایش را عوض کند و در کنار دیگر اعضای خانواده اش بنشیند. به گفته حسن، این مهماندار هواپیما درباره زن مسلمان شکایت کرده و به دیگر خدمه گفته که این زن مسلمان دیگر مسافران را ناراحت کرده است.

 در پیام توئیتری وی آمده است: این طرز رفتار برای خدمه شما نتایج خوبی دربرنخواهد داشت وقتی با صدای بلند فریاد می زنی و به یک زن رنگین پوست که روسری به سر داشته می گویید از هواپیما به بیرون اخرج می شوی چون مردم را ناراحت کرده ای! فقط به خاطر اینکه او می خواسته در صندلی کنار همسر و بچه هایش بنشیند!

حسن در ادامه نوشت: مهماندار هواپیمای به جای آرام کردن اوضاع وضعیت را بدتر کرد و از همسر من تنها به خاطر اینکه مودبانه از یک مرد خواسته بود جایش را با او عوض کند، شکایت کرد.

گفتنی است این پرواز که در تعطیلات عیدشکرگذاری در آمریکا اتفاق می افتاد با سیاست «صندلی های آزاد» کار می کرد، به این معنا که به مسافران مکان خاصی اختصاص داده نمی شد و هر مسافری که اول وارد هواپیما شده بود صندلی خود را انتخاب می کرد. دیگر مسافران در پرواز  نیز معتقد بودند که رفتار این مهماندار علیه زن مسلمان بیهود و نژادپرستانه می باشد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری رسمی حوزه


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو