پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | سه فروند هواپیمای جدید به ناوگان کیش ایر اضافه می‌شود

تاریخ خبر: // کد خبر: 256239 // // // // // خبر مهم


سه فروند هواپیمای جدید به ناوگان کیش ایر اضافه می‌شود

مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش ایر خبر داد که با هدف افزایش ظرفیت پروازها و ایجاد فرصت‌های مسافرت هوایی، اقدام به اجاره ۳ فروند هواپیمای جوان از یکی از کشورهای خارجی کرده که در آستانه ورود به ایران است.


سه فروند هواپیمای جدید به ناوگان کیش ایر اضافه می‌شود

کافی نبودن تعداد صندلی‌های هواپیما به دلیل تداوم فشار آمریکا بر کارخانه‌های ساخت هواپیما و ممانعت آنها از فروش هواپیما به ایران ، تبدیل به عاملی برای افزایش قیمت بلیت پروازها شده است. در همین راستا قرار است ، سازمان هواپیمائی کشوری ، مجوز فعالیت دو ایرلاین جدید با ناوگانی جدید را تا یک ماه آینده صادر کرده تا این ایرلاین ها به جمع سایر شرکت های هواپیمایی کشور بپیوندند.

شرکت های هواپیمائی موجود کشور نیز با در پیش گیری دو راهبرد بهسازی و بازتوانی ناوگان زمینگیر شده برای ورود به چرخه پروازی (با رعایت کلیه استانداردها و حساسیت وافر به بحث ایمنی) و همچنین بحث دنباله گیری اجاره و خرید هواپیما،قصد مقابله با این برنامه های تحریمی را دارند. یکی از موفق ترین و در عین حال فعال ترین این شرکت های هواپیمائی، شرکت هواپیمائی کیش ایر می باشد.

در همین زمینه «فرزانه شرفبافی» مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش ایر بیان داشت: هواپیمایی کیش ایر توانسته است دو فروند هواپیمای خود را بعد از یک دوره چک سنگین تا روزهای آینده به خط پروازی بازگرداند. وی خبر داد که این ایرلاین اکنون صاحب ۱۲ فروند ناوگان ملکی است و در جدیدترین اقدام خود برای پوشش بیشتر سفرهای هوایی مردم اقدام به اجاره سه فروند هواپیمای جوان از یکی از کشورهای خارجی کرده که در آستانه ورود به ایران است.

بر اساس اظهارات شرفبافی، ظرفیت صندلی های هواپیمایی کیش ایر اکنون به ۳ هزار و ۵۰۰ صندلی رسیده که در شرایط تحریم می‌تواند ظرفیت مناسبی برای کمک به توسعه حمل و نقل هوایی باشد. شرفبافی همچنین از برنامه این ایرلاین برای پوشش پروازهای مناطق آزاد از شهر فرودگاهی امام خمینی خبر داد و گفت: هواپیمایی کیش ایر به زودی پروازهای جدیدی را به مقصد مناطق آزاد از فرودگاه امام برقرار می‌کند.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو