پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | مرکز آموزش هوانوردی آسمان غرب

تاریخ خبر: // کد خبر: 256382 // // //


مرکز آموزش هوانوردی آسمان غرب

شرکت هوانوردی آسمان غرب مجموعه ای کامل و بی نظیر در زمینه آموزش خلبانی و سایر خدمات هوانوردی شامل : هواپیمای فوق سبک پاراموتور ، پارا گلایدر ، هواپیمای مدل ، چتربازی و … را در یک جا جمع آوری و مشغول سرویس به عموم علاقمندان شامل: بانوان و آقایان علاقمند به پرواز می باشد.


مرکز آموزش هوانوردی آسمان غرب

اولین مرکز هوانوردی عمومی غرب کشور با محوریت شرکت هوانوردی آسمان غرب در تاریخ 1392/06/06 طی مراسمی با حضور مسئولین کشوری و استانی در فرودگاه همدان فعالیت خود را در زمینه های آموزش خلبانی ، پروازهای تفریحی ، توریستی ، گردشگری ، خدمات ویژه هوایی ، پست هوایی ، نمایش هوایی ،کنترل خطوط برق ، کنترل جاده ای و … با وسائل پرنده فوق سبک غیر نظامی تحت نظارت و مجوز سازمان هواپیمایی کشوری و اداره کل ورزش و جوانان در فرودگاه همدان افتتاح و از همان تاریخ به ارائه سرویس های فوق همت گمارد . شرکت هوانوردی آسمان غرب مجموعه ای کامل و بی نظیر در زمینه آموزش خلبانی و سایر خدمات هوانوردی شامل : هواپیمای فوق سبک پاراموتور ، پارا گلایدر ، هواپیمای مدل ، چتربازی و … را در یک جا جمع آوری و مشغول سرویس به عموم علاقمندان شامل: بانوان و آقایان علاقمند به پرواز می باشد. این شرکت، دارای چهار فروند هواپیمای فوق سبک شامل ایکاروس c.22 ، ایکاروس c.42 ، اسکایتون و لیلینتال بوده و سه ست کامل بال پاراگلایدر و همچنین دو فروند پاراموتور و دیگر لوازم ارتباطی جهت آموزش و انجام پرواز های تفریحی مستقر در آشیانه پروازی آسمان غرب در فرودگاه همدان می باشد.

این آموزشگاه از بدو فعالیت تاکنون ، بیش از 3500 ساعت آموزش پروازی و بیش از 1000 ساعت پرواز های تفریحی را با استفاده از کادر مجرب پروازی شامل : استاد خلبانان شکاری نیروی هوایی ارتش و نفرات زبده فنی با موفقیت به انجام رسانده است. شایان ذکر است این آموزشگاه موفق به آموزش 8 نفر از بانوان همدانی و 35 نفر از آقایان در رده خلبانی شخصی تا مرحله اخذ گواهینامه بین المللی از سازمان هواپیمایی کشوری گردیده و هم اکنون تعدادی از هنرجویان را از شهرهای مختلف در فرودگاه همدان تحت آموزش دارد.

شایان ذکر است سایت های پروازی مورد جهت پاراگلایدر توسط این شزکت شامل باربند ، شهرستانه ، اسدآباد ، چشین و … می باشد. همچنین این مرکز تنها مجموعه کامل مجاز در غرب کشور در زمینه انجام خدمات هوانوردی می باشد . مدیریت این شرکت در راستای ارائه خدمات امن و قانونی ، تفاهم نامه ای را با فرمانداری پدافندی غرب کشور امضا نموده است .

آدرس

دفتر مرکزی :همدان – بلوار ارم – مجتمع تفریحی رنگین کمان – آموزشگاه خلبانی آسمان غربدفتر فرودگاه :فرودگاه همدان – آشیانه پروازی آسمان غرب

دفتر مرکزی : 08138282828

تلفکس : 08138380929

دفتر فرودگاه : 08132569191

شماره تماس : 09120744360

کد پستی : 6516969430

asemanegharb.info@gmail.com

www.AsemaneGharb.com

با اندکی اضافات و تلخیص ،برگرفته از سایت مرکز آموزش هوانوردی آسمان غرب


دیدگاه خود را بنویسید

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو