پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | توسعه پرواز‌های داخلی و بین‌المللی شرکت ایران ایر از طریق فرودگاه‌های هرمزگان

تاریخ خبر: // کد خبر: 259932 // // // // //


توسعه پرواز‌های داخلی و بین‌المللی شرکت ایران ایر از طریق فرودگاه‌های هرمزگان

استاندار هرمزگان خواستار توسعه و افزایش پرواز‌های داخلی و بین‌المللی شرکت ایران ایر از طریق فرودگاه‌های استان هرمزگان شد.


توسعه پرواز‌های داخلی و بین‌المللی شرکت ایران ایر از طریق فرودگاه‌های هرمزگان

فریدون همتی صبح امروز سه شنبه (۱۰ دی ماه) در نشست با کاپیتان تورج دهقانی زنگنه مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما، ایران ایر) عنوان کرد: با توجه به تقاضا‌های زیادی که برای مسافرت‌های هوایی از طریق فرودگاه بندرعباس به شهر‌های اطراف و همچنین کشور‌های حوزه خلیج فارس وجود دارد، می‌توان پرواز‌های این فرودگاه را با استفاده از هواپیما‌های‌ای تی آر شرکت ایران ایر برای انجام پرواز‌های مسیر‌های کوتاه، توسعه داد.

 وی ادامه داد: خوشبختانه با همکاری مناسب شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر پنج پرواز در هفته توسط این شرکت از بندرعباس به جزیره ابوموسی و بالعکس انجام می‌شود و می‌توان آن را تا هفت پرواز نیز افزایش داد.

استاندار هرمزگان افزود: توسعه پرواز‌ها از فرودگاه بندرعباس به کشور‌های حوزه خلیج فارس از جمله درخواست‌های مردم این استان به ویژه فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران است و شرکت ایران ایر می‌تواند در این خصوص کمک خوبی داشته باشد.

همتی با اشاره به راه‌اندازی پرواز جاسک به تهران و بالعکس، تصریح کرد: انجام منظم پرواز‌ها در این مسیر بسیار مهم است و در این خصوص نیز شرکت ایران ایر می‌تواند مشارکت و کمک داشته باشد.

وی گفت: از جمله دیگر موارد مهم برقراری پرواز ثابت از طریق فرودگاه بندرلنگه در مسیر‌های شیراز، تهران و دوحه کشور قطر می‌باشد که در این خصوص نیز باید پیگیری لازم انجام شود.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: در زمینه پرواز‌های درون استانی نیز می‌توان پرواز بندرعباس به جاسک را با استفاده از هواپیما‌های‌ای تی آر راه اندازی نمود.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما، ایران ایر) نیز در این نشست اظهار داشت: توسعه پرواز‌های منطقه‌ای و بین استانی از طریق فرودگاه‌های استان هرمزگان از جمله برنامه‌های شرکت ایران ایر می‌باشد.

کاپیتان تورج دهقانی زنگنه افزود: در این راستا برنامه‌ریزی‌هایی را برای انجام و برقراری پرواز‌های جدید به ویژه از فرودگاه بندرعباس انجام داده‌ایم.

وی اضافه کرد: همچنین توسعه پرواز‌های بین‌المللی و برقراری پرواز بندرعباس به دوحه قطر را در برنامه داریم.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو