پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | وعده جدید استاندار خراسان شمالی؛ برقراری پروازهای «بین‌المللی» فرودگاه بجنورد

تاریخ خبر: // کد خبر: 260135 // // // // خبر مهم


وعده جدید استاندار خراسان شمالی؛ برقراری پروازهای «بین‌المللی» فرودگاه بجنورد

استاندار خراسان شمالی در دیدار با فعالان فضای مجازی استان گفت: اکنون ۹ پرواز طی هفته در فرودگاه بجنورد انجام می‌شود و بدون آنکه به فرودگاه و ایراداتی که گرفته شده بود دست بزنیم٬ حتی پروازهای بین المللی را نیز برقرار می‌کنیم.


وعده جدید استاندار خراسان شمالی؛ برقراری پروازهای «بین‌المللی» فرودگاه بجنورد

محمدعلی شجاعی در نشست با فعالان فضای مجازی خراسان شمالی با اشاره به رخدادهای انتخاباتی استان٬ اظهار داشت: سعی کردیم در هیئت اجرایی مانع حضور افراد نا مناسب و غیرمسئول شویم و خیالمان از هیئت نظارت راحت است.

وی درباره برخی اظهار نظرها در فضای مجازی استان٬ گفت: بی‌ادبی در فضای مجازی شأن استان را پایین می‌آورد. اجازه نمی‌دهیم شأن استان پایین آورده شود. در تغییرات مدیران نیز حیثیت افراد را مد نظر قرار داده‌ایم و پیش از تغییر آشکارا اعلام نمی‌کنیم. در انتصابات اصولا تلاش کرده‌ایم افرادی که قالبیت و تجربه مناسبی داشته باشند را بکارگیریم.

استاندار خراسان شمالی تصریح کرد: در اوایل کار٬ برخی نام فرزند و بستگان خود را برای انتصاب می‌دادند که دیگر با آن‌ها مشورت نکردم. اگر کسی در ستاد بوده دستش را می بوسم اما به او پست نمی‌دهم. من اهل معامله نیستم چون حقی ندارم. نمی‌شود همه چیز را  سیاسی کرد.

شجاعی با اشاره به تغییر مدیریت اتاق بازرگانی خراسان شمالی٬ خاطرنشان کرد: از آقای صمدی خواهش کردم در اتاق بازرگانی را به روی جوانان باز کند که این کار را نکرد و برای توسعه استان حاضر شدم هزینه دهم.

وی در بخش دیگری از این نشست در ارتباط با انتخابات سال جاری اظهار داشت: استان را برای برگزاری انتخابات تعطیل نمی‌کنم و به دنبال برگزاری انتخابات سالم هستیم، اما دیگر کارها را در استان تعطیل نخواهیم کرد. انتخابات مربوط به نظام است و دولت صرفا  برگزار کننده است. در طول انقلاب گروه‌های مختلف سیاسی مختلف قدرت را در دست گرفتند و به دلیل جناحی کار کردن بسیاری را خانه نشین کردند و به کشور لطمه زدند. اما وجود ولایت فقیه مانع آسیب دیدن کشور شد.

استاندار خراسان شمالی به اعتبارات سفر ریاست جمهور هم گریزی زد و گفت: در این شرایط اقتصادی،  بیش از یک سوم اعتبارات سفر است جذب کردیم. به جد به دنبال اجرای مصوبات سفر هستیم و به دنبال اختصاص 5 هزار میلیارد تومان اعتبار یعنی 10 برابر اعتبارات تملک دارایی استان هستیم.

شجاعی درباره توسعه فرودگاه بجنورد نیز تاکید کرد: اکنون 9 پرواز طی هفته در استان انجام می‌شود و بدون آنکه به  فرودگاه و ایراداتی که گرفته شده بود دست بزنیم٬ حتی پروازهای بین المللی را  برقرار می‌کنیم و برای این منظور و با درنظر گرفتن روند توسعه موافقت الحاق فرودگاه به منطقه ویژه  اقتصادی  را گرفته ایم و به زودی اخبار بسیار خوبی در این زمینه منتشر می‌شود.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو