پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | استاندار: از بخش خصوصی برای برقراری پروازهای همدان حمایت می‌کنیم

تاریخ خبر: // کد خبر: 260572 // // // خبر مهم


استاندار: از بخش خصوصی برای برقراری پروازهای همدان حمایت می‌کنیم

استاندار همدان با بیان اینکه راه‌اندازی پروازهای جدید در این استان باید با برنامه پیش برود، گفت: نمی‌توان سرمایه گذاران این بخش را متضرر رها کرد و در این راستا از بخش خصوصی برای برقراری پروازهای همدان حمایت می‌کنیم.


استاندار: از بخش خصوصی برای برقراری پروازهای همدان حمایت می‌کنیم

سید سعید شاهرخی عصر چهارشنبه در دیدار با “فاطمه اردستانی” مدیرعامل آژانس مسافرتی محراب کشت سبز، با بیان اینکه برقراری پروازهای جدید باید اولویت مدیران اجرایی استان باشد، افزود: برای ادامه فعالیت پروازهای فرودگاه بین‌المللی همدان نیز باید تسهیلات و تمهیداتی فراهم شود. استاندار همدان اضافه کرد: عزم، اراده و هماهنگی برای جذب گردشگر و راه‌اندازی پروازهای همدان ضروری است.

وی گفت: فرودگاه همدان زیرساخت بالایی برای برقراری پروازهای داخلی، خارجی و حتی فرود هواپیماهای پهن پیکر دارد و باید از ظرفیت‌های آن بهره برد. استاندار همدان ادامه داد: پرواز همدان – کیش باید ساماندهی شود و در این ارتباط باید تبلیغات محیطی به عنوان یک مولفه تاثیرگذار افزایش یابد.

شاهرخی گفت: تبلیغات بخش جدایی ناپذیر توسعه به ویژه در حوزه گردشگری است و فرودگاه همدان ظرفیت آن را دارد که به استان های همجوار خدمات رسانی کند. وی با بیان اینکه نباید همه تبلیغات بر عهده شرکت چارترکننده پرواز باشد افزود: اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، شرکت ها، شهرداری و رسانه ها باید در این بخش کمک کنند.

استاندار همدان اظهار داشت: دفاتر گردشگری نیز باید با شرکت چارتر کننده همکاری داشته باشند و استان را در مسیر پیشرفت قرار دهند. در این جلسه مقرر شد تا پرواز همدان – کیش – همدان از  ۲۰ دی ماه جاری در روزهای یکشنبه و چهارشنبه برقرار شود. برقراری خط پروازی تهران – همدان – تهران، افزایش پروازهای خط مشهد – همدان – مشهد به دو نوبت در هفته و همچنین برقراری خط پروازی همدان – شیراز – قشم از دیگر موضوعاتی بود که در جلسه امروز بر آن تاکید شد.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو