پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | کیش ایر،آتا و زاگرس، سه ایرلاین حامی ورزش حرفه ای

تاریخ خبر: // کد خبر: 260852 // // // // // // // // خبر مهم


کیش ایر،آتا و زاگرس، سه ایرلاین حامی ورزش حرفه ای

پرداختن به ورزش حرفه ای و قهرمانی توسط ایرلاین ها می تواند با رویکردهای مسئولیت اجتماعی ، تبلیغات و یا حتی از نظر تجاری ، دنباله گیری شود. در بین ایرلاین های ایرانی ، سه شرکت هواپیمایی کیش (حامی هندبال دختران کیش)، آتا (مالک ایرلاین ، مالک تیم فوتبال تراکتور می باشد) و زاگرس( مالک ایرلاین ، مالک و یا عضو هیات مدیره استقلال خوزستان، صبا و استقلال تهران می باشد)، بشکل خاص درگیر بحث حمایت یا مالکیت تیم های ورزشی می باشند.


کیش ایر،آتا و زاگرس، سه ایرلاین حامی ورزش حرفه ای

حمایت از ورزش و ورزشکاران اعم از ورزش قهرمانی (مسابقات و تورنمنت ها)، ورزش حرفه ای (باشگاه داری) ، ورزش آموزشی و ورزش همگانی ، سال هاست که مورد توجه ایرلاین ها قرار گرفته است. تقریبا تمامی ایرلاین ها ، بحث تقویت ورزش و درگیر سازی کارکنان خود به ورزش را بشکل ویزه دنباله گیری نموده و برنامه های خاصی برای آن دارند. پرداخت هزینه های کلاس ها و دوره های ورزشی، انعطاف در برنامه کاری کارکنان جهت پرداختن آنها به ورزش، تشکیل تیم های ورزشی از کارکنان و برگزاری مسابقات دوره ای، تاسیس باشگاه و زمین ورزشی برای کارکنان یا اجاره اماکن ورزشی برای آنها و …..، نمونه هایی از پرداختن به این مهم توسط ایرلاین ها می باشند. در ایرلاین های ایرانی برای ورزش کارکنان ، ورزش هایی همانند فوتبال ، فوتسال، والیبال ، شنا ، دارت ، تیراندازی ، کوهنوردی و …. ، مورد توجه خاص قرار دارند.

از طرف دیگر، بحث پرداختن به ورزش حرفه ای و قهرمانی توسط ایرلاین ها می تواند با رویکردهای مسئولیت اجتماعی ، تبلیغات و یا حتی از نظر تجاری ، دنباله گیری شود. در بین ایرلاین های ایرانی ، سه شرکت هواپیمایی کیش (حامی هندبال دختران کیش)، آتا (مالک ایرلاین ، مالک تیم فوتبال تراکتور می باشد) و زاگرس( مالک ایرلاین ، مالک و یا عضو هیات مدیره استقلال خوزستان، صبا و استقلال تهران می باشد)، بشکل خاص درگیر بحث حمایت یا مالکیت تیم های ورزشی می باشند.

 

 

گروهی از منتقدین نیز اعتقاد دارند که گذر از حمایت و حرکت به سمت مالکیت تیم های ورزشی و باشگاه داری، بدلیل عدم سنخیت فعالیتی با حوزه هوانوردی، دستاورد خوبی برای ایرلاین های درگیر این کار ، نمی تواند داشته باشد و بهتر است که ایرلاین ها ، حداکثر دارای گرایش حمایتی از تیم های ورزشی باشند.

اختصاصی ایرلاین پرس 


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو