پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیام تسلیت شرکت های هواپیمایی به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام، حاج قاسم سلیمانی

تاریخ خبر: // کد خبر: 261076 // // // // // // // // // // // // // // //


پیام تسلیت شرکت های هواپیمایی به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام، حاج قاسم سلیمانی

مدیران عامل و روابط عمومی شرکت های هواپیمایی، در پیام هائی جداگانه، شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفته و اقدام به محکوم کردن و بیان انزجار این حرکت تروریستی دولت امریکا نمودند. در این بین، گویا جای ارسال پیام توسط ایرتور، زاگرس، ساها، فلای پرشیا، وارش، خالی است. منتظر ارسال پیام های به هنگام توسط مدیران یا روابط عمومی این ایرلاین ها هستیم.


پیام تسلیت شرکت های هواپیمایی به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام، حاج قاسم سلیمانی

مدیران عامل و روابط عمومی شرکت های هواپیمایی، در پیام هائی جداگانه، شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفته و اقدام به محکوم کردن و بیان انزجار این حرکت تروریستی دولت امریکا نمودند. در این بین، گویا جای ارسال پیام توسط ایرتور، زاگرس، ساها، فلای پرشیا، وارش، خالی است. منتظر ارسال پیام های به هنگام توسط مدیران یا روابط عمومی این ایرلاین ها هستیم.

پیام تسلیت روابط عمومی و امور بین الملل شرکت هواپیمایی کیش

انالله و انا الیه راجعون

◾️در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

◾️حادثه تکان دهنده شهادت اسطوره مقاومت و پایداری، سردار سرلشکر قاسم سلیمانی و جمعی از یاران همراش به دست ایادی استکبار جهانی که گواه اضطراب عمیق و واهمه دشمنان از دلیری و شهامت سرداران رشید نظام اسلامی است اگرچه قلوب امت اسلامی را جریحه‌دار کرده ، اما زیباترین جلوه فداکاری در راه هدف را با صلابت و استواری در برابر چشم جهانیان به تصویر کشید. او شاگرد راستین مکتب حسینی بود و با رشادت بی نظیر و شهادت غیورانه اش اثبات کرد که مصاف امروز مسلمانان جهان با استکبار و مزدورانش بار دیگر مصاف حسینیان و یزدیان است.

◾️بدون شک مجاهدان اسلام و سربازان مقاومت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهدای عالیقدرو سربازان غیور ولایی ، جنایات استکبار و منادیان ظلم و جور در کشورهای مسلمان را محکوم کرده و برای برقراری صلح و آرامش در جهان و سرافرازی مسلمانان، راه شهیدان اسلام و انقلاب را ادامه خواهند داد.

پیام تسلیت مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران

متن پیام تورج دهقانی زنگنه – رییس هیات مدیره و مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران”هما” – به شرح زیر است:

انالله و اناالیه راجعون

‏مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ ۖ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَیٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

برخی از آن مؤمنان، بزرگ مردانی هستند که به عهد و پیمانی که با خدا بستند کاملا وفا کردند، پس برخی پیمان خویش به آخر بردند و برخی به انتظار (فیض شهادت) مقاومت کرده و هیچ عهد خود را تغییر ندادند.

شهادت هنر مردان خداست و بندگان مخلص و الهی، همیشه و در همه حال در آرزوی شهادت هستند و خوشا به حال کسانی که در راه جهاد و مقابله با شیاطین، عاشقانه به دیدار معبود خود شتافتند.

اینجانب به نیابت از کلیه همکارانم در هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران”هما”، شهادت مرد میدان جهاد و مبارزه، مجاهد خستگی ناپذیر جبهه‌های جنگ با کفار و تروریست‌ها، سردار سرافراز سپاه، شهید سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی، فرمانده دلاور و قهرمان نیروی قدس را به محضر امام عصر(عج)، مقام عظمای ولایت، امام خامنه ایی( مدظله العالی)، مردم شریف ایران و خانواده گرانقدر شهید بزرگوار تسلیت عرض می‌ نمایم.

پیام تسلیت روابط عمومی شرکت هواپیمایی آسمان

‍ انالله و اناالیه راجعون

وَالَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ فَلَنْ یُضِلَّ أَعْمَالَهُمْ
و آنان که در راه خدا کشته شدند خدا هرگز اعمالشان را ضایع نگرداند.

شهادت سردار رشید اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شیر بیشه’ حریم دفاع از ولایت و تشیع، فرزند صالح اسلام و پرورش یافته مکتب امام خمینی (ره) را از طرف خدمتگزاران شرکت هواپیمایی آسمان به حضور رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی)، خانواده گرانقدر شهید عزیزمان، ملت صبور و حماسه ساز ایران تبریک و تسلیت عرض می نمایم.

پیام تسلیت روابط عمومی هواپیمایی کارون

بسم رب‌الشهداء و الصدیقین

و به راستی که شهادت، نه نوعی از مرگ، بلکه سعادت و حیات پایداری است که خداوند متعال برای بندگان خاص خویش وعده فرموده است. بدون تردید بهترین پاداش برای مجاهدان و رزمندگان همانا شهادت و پیوستن به یاران سفر کرده است.

شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام، سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی را به محضر ملت شریف و شهید پرور ایران اسلامی تسلیت عرض می نماییم.

امیدواریم روح بلند شهید حاج قاسم سلیمانی در جوار ارواح ملکوتی شهدا مشمول عند ربهم یرزقون و الطاف الهی قرار گیرد.

پیام تسلیت روابط عمومی هواپیمایی آتا

«مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا»

شهادت غرور آفرین سردار جهاد و مقاومت، حاج قاسم سلیمانی، که عمر خود را وقف دفاع از کشور و حریم اهل بیت کرده بود، به پیشگاه رهبر معظم انقلاب و ملت شریف ایران تسلیت و تعزیت باد.

شهید سلیمانی و همرزمانش با تشکیل محور مقاومت، رویای استکبار جهانی که تبدیل منطقه به مستعمره خود بود را نقش بر آب کردند و با خلوص و صلابت در جبهه جهانی اسلام جنگیدند و به آرزوی دیرینه خود و دیدار یاران شهیدشان نائل آمدند.

هواپیمایی آتا ضمن تسلیت و تعزیت به خانواده محترم این شهید عزیز برای بازماندگان از خداوند متعال صبر و اجر جزیل مسئلت دارد.

پیام تسلیت رئیس هیئت مدیره هواپیمایی آتا

پیام دکتر کاراندیش رئیس هیأت مدیره شرکت هواپیمایی آتا به مناسبت شهادت سردار سرافراز اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی؛

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

خبر شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی که عمر ارزشمند خود را در راه دفاع از اسلام، مستضعفان عالم و حریم اهل بیت سپری کرده و الگویی از وفاداری و ولایتمداری بود موجی از اندوه را در دل همه آزاده خواهان جهان برانگیخت.
بهشت جاویدان تنها جایگاهی است که شهیدان راه حق، در آن آرام خواهند گرفت و این همانا وعده خداوند متعال است، شهید سلیمانی به آرزوی خود رسید و روح بلندش در جوار خداوند رحمان و در سایر همرزمان شهیدش به آرامش رسید.
اینجانب ضمن عرض تبریک و تسلیت به محضر امام زمان(عج)، مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران، خانواده معزز این شهید والامقام، آرزوی سربلندی و موفقیت همه رزمندگان اسلام را از خداوند متعال مسئلت دارم.

پیام تسلیت روابط عمومی هواپیمایی کاسپین

” بسم الله قاصم الجبارین ”

در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

شرکت هواپیمایی کاسپین ضمن محکوم کردن این اقدام ددمنشانه ، در نهایت تاثر و تالم شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی را به محضر حضرت ولی عصر (اروحناه فداه)، مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران به خصوص برادرانمان در سپاه پرافتخار جمهوری اسلامی ایران و خانواده‌ی داغدار آن شهید والامقام و عالیقدر، تبریک و تسلیت عرض می کند.

پیام تسلیت مدیرعامل هواپیمایی تابان

پیام تسلیت روابط عمومی هواپیمایی قشم

ولاتقولوا لمن یقتل فی سبیل الله اموات بل احیاء و لکن لا تشعرون(۱۵۴ سوره بقره)

شهادت مظلومانه سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی را به حضور امام زمان ( ع ) و مقام معظم رهبری و عموم ملت‌ شریف میهن اسلامی تسلیت عرض می نماییم.

 

پیام تسلیت روابط عمومی هواپیمایی سهند آسیا

پیام تسلیت روابط عمومی هواپیمایی معراج

اناالله و إنا الیه راجعون
شهادت سردار رشید إسلام، سپهبد قاسم سلیمانی تسلیت باد.
تروریسم بار دیگر ماهیت کثیف خود را نشان داد و این بار قهرمان بی بدیل و سربلندمان را از ما گرفت. بی شک نام او و راه او همیشه در یادها و دلها ماندگار خواهد بود

پیام تسلیت روابط عمومی هواپیمایی ماهان

پیام تسلیت روابط عمومی  هواپیمایی سپهران

شهادت,هنر مردان خداست…
روابط عمومی هواپیمایی سپهران ضایعه شهادت سپهبد قاسم سلیمانی را به محضر امام عصر(عج)، مقام معظم رهبری، مردم ایران و خانواده محترم ایشان تسلیت گفته و از خداوند متعال برای این شهید بلند مرتبه راه حق که عمر خود را در راه سرافرازی ایران و اسلام هزینه کرد علو درجات و هم‌نشینی با مولا و مقصود خود را مسئلت داریم.

 

اختصاصی ایرلاین پرس


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو