پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | برپایی پنجمین نمایشگاه بین‌المللی فرودگاه، هواپیما، پرواز، صنایع و تجهیزات وابسته

تاریخ خبر: // کد خبر: 261186 // // //


برپایی پنجمین نمایشگاه بین‌المللی فرودگاه، هواپیما، پرواز، صنایع و تجهیزات وابسته

پنجمین نمایشگاه بین‌المللی فرودگاه، هواپیما، پرواز، صنایع و تجهیزات وابسته با حضور مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی کشور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح شد.


برپایی پنجمین نمایشگاه بین‌المللی فرودگاه، هواپیما، پرواز، صنایع و تجهیزات وابسته

پنجمین نمایشگاه بین المللی فرودگاه، هواپیما، پرواز، صنایع و تجهیزات وابسته با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دقایقی پیش افتتاح شد.

 این نمایشگاه با یاد و خاطره سردار شهید سلیمانی، در کنار دومین همایش تخصصی چالش ها و راهکارهای صنعت هوانوردی کشور با رویکرد تولید و خدمات داخلی برپا شده و کار رسمی خود را با حضور سیاوش امیرمکری، رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران آغاز کرد.

هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنا شدن بازدیدکنندگان با شرکت های جدید و محصولات و تجهیزات به روز فرودگاه، هواپیما و پرواز است و در غرفه متعلق به شرکت فرودگاه هاو ناوبری هوایی ایران با زیربنای 350 مترمربع واحدها و اداره های کل مختلف فعال در شرکت شامل دفتر مقررات فرودگاهی، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل، اداره کل عمران و توسعه فرودگاه ها، اداره کل تجهیزات و سامانه های فرودگاهی، اداره کل بازرگانی و سرمایه گذاری، روابط عمومی، اداره کل آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما، دفتر نظارت بر کیفیت سرویس های فرودگاهی، اداره کل کنترل ترافیک هوایی، اداره کل ارتباطات و ناوبری هوایی، اداره کل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی و اداره کل وارسی پروازی و خدمات هوایی به معرفی فعالیت ها و دستاوردهای خود می پردازند.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران در حاشیه برپایی این نمایشگاه که قرار است از ۱۴ تا ۱۷ دی‌ماه دایر باشد، اظهار داشت: از آنجایی که در سال رونق تولید ملی قرار داریم، ضروری است تا فضای مناسب را برای صنعتگران و تولیدکنندگان فراهم کنیم تا آن‌ها بتوانند توانمندی‌های خودشان را عرضه کنند.

بهمن حسین‌زاده افزود: برپایی برپایی پنجمین نمایشگاه بین‌المللی فرودگاه، هواپیما، پرواز، صنایع و تجهیزات وابسته نمونه بارزی از صحنه حضور صنعتگران و تولیدکنندگان داخلی برای ارائه توانمندی‌هایشان است.

وی با اشاره به اینکه صنعت تجهیزات فرودگاهی و هواپیمایی یکی از پیشرفته‌ترین صنایع دنیا به شمار می‌رود، اظهار داشت:

در این نمایشگاه صنعتگران جوان و مبتکری حضور دارند که تولیدات خود را که با کیفیت و استانداردهای جهانی مطابقت دارند، در معرض نمایش گذاشته‌اند.

*** آگاهی از آخرین دستاوردهای صنعت تجهیزات فرودگاهی و هواپیمایی

وی اضافه کرد: تولیدات این صنعتگران جوان در بخش‌های مختلفی مانند تجهیزات مخابراتی برای کنترل پرواز ارائه شده است.

حسین‌زاده با اشاره به برگزاری جلسات B2B در حاشیه این نمایشگاه خاطرنشان کرد: برگزاری این‌گونه جلسات باعث می‌شود تا مدیران و افرادی که در حوزه صنعت هواپیمایی فعالیت می‌کنند از آخرین دستاوردهای این صنعت آگاه شوند.

به گزارش خبرگزاری صنایع، مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران در پایان با اشاره به نقش شرکت‌های حاضر در برپایی پنجمین نمایشگاه بین‌المللی فرودگاه، هواپیما، پرواز، صنایع و تجهیزات وابسته، اظهار داشت:

این شرکت‌ها نیازهای صنعت هواپیمایی کشور را تأمین می‌کنند که باعث کاهش خروج ارز از ایران می‌شود و علاوه بر آن کشور را در تأمین تجهیزات هواپیمایی خودکفا می‌کنند.

نب : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری صنایع / شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو