پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | ۱۰۶ سورتی پرواز هر هفته در فرودگاه زاهدان انجام می‌شود

تاریخ خبر: // کد خبر: 261225 // // //


۱۰۶ سورتی پرواز هر هفته در فرودگاه زاهدان انجام می‌شود

علی جزینی‌زاده مدیرکل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان گفت: شمار پروازهای فرودگاه بین‌المللی زاهدان با افزوده شدن ۱۶ پرواز از ۲ ماه پیش تاکنون، به ۱۰۶ سورتی در هر هفته رسیده است.


۱۰۶ سورتی پرواز هر هفته در فرودگاه زاهدان انجام می‌شود

علی جزینی‌زاده  اظهار داشت: برنامه‌های متعددی در حوزه فرودگاهی سیستان و بلوچستان در دست انجام است که از جمله آن‌ها اجرای پروژه‌های به‌سازی و گسترش فضاهای فرودگاهی این استان در کنار افزایش شمار پروازها و ارائه خدمات کیفی به هموطنان است.

وی ادامه داد: یکی از برنامه‌های مهم اداره کل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان توجه به حوزه خدمت، تکریم و ایمنی است که همواره در دستور کار این مرکز قرار دارد.

مدیرکل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان بیان کرد: افزایش پرواز در فرودگاه زاهدان و برقراری پرواز مستقیم در فرودگاه ایرانشهر از جمله برنامه‌های چند هفته اخیر بوده است.

وی تصریح کرد: برقراری پرواز در مسیر گرگان- زاهدان- گرگان در روزهای دوشنبه بوسیله شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و افزایش پروازهای این مسیر به سه پرواز در هفته از دیگر اقدامات انجام شده است.

جزینی‌زاده ادامه داد: پروازهای مسیر تهران- کرمان- زاهدان و برعکس با پیگیری های انجام شده توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در روزهای سه شنبه و جمعه از سر گرفته شد.

مدیرکل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان افزود: در برنامه زمستانی شرکت‌های هواپیمایی ایران ایرتور، آتا و سپهران پروازهای مسیر تهران- زاهدان- تهران افزایش یافته به گونه‌ای که شرکت هواپیمایی ایران ایرتور روزانه یک پرواز و هر هفته هفت پرواز و شرکت های آتا و سپهران هر کدام سه پرواز هفتگی در مسیر یادشده انجام می دهند.

وی بیان کرد: با پیگیری‌های این اداره کل، شرکت هواپیمایی ماهان از هفتم دی ماه اقدام به برقراری پرواز مستقیم در مسیر تهران- ایرانشهر- تهران در روزهای شنبه هر هفته کرده است.

مدیرکل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان گفت: این پرواز قبلا از طریق فرودگاه زابل انجام می شد که با برقراری پرواز مستقیم، مدت زمان پرواز بین تهران و ایرانشهر حداقل ۲ ساعت کاهش یافته است.

وی خاطر نشان کرد: علاوه بر افزایش پرواز برنامه ای در فرودگاه بین المللی زاهدان به ۱۰۶ سورتی در هفته، هم اینک فرودگاه ایرانشهر با ۶ پرواز ورودی و خروجی به مقاصد تهران و جیرفت و فرودگاه زابل با هشت پرواز هفتگی به مقاصد مشهد و تهران فعال است.

جزینی زاده بیان کرد: طی ۲ ماه اخیر ۱۶ پرواز به فرودگاه زاهدان اضافه شده است.

وی افزود: تجهیز سالن پروازهای خارجی فرودگاه زاهدان و هدایت مسافران ورودی از طریق این سالن از دیگر برنامه های در دست اجراست که با اتمام آن سالن ورود و خروج مسافر از یکدیگر مجزا خواهد شد.

مدیرکل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان با تاکید بر افزایش ارتباط میان این اداره کل با رسانه‌ها گفت: رسانه به عنوان رابط میان مردم و مسوولان و بازوی اطلاع رسانی دستگاه‌ها نقش مهمی در آگاهی بخشی به جامعه دارند و این مرکز نیز همواره در کنار رسانه‌ها خواهد بود و از این ظرفیت بنحو شایسته ای برای آگاهی عمومی از اقدامات و فعالیت های فرودگاهی استان استفاده خواهد کرد.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایرنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو