پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | اعلام آمادگی فرودگاه کرمان برای افزایش پروازها

تاریخ خبر: // کد خبر: 261321 // // // خبر مهم


اعلام آمادگی فرودگاه کرمان برای افزایش پروازها

علی قاسم زاده ،مدیرکل فرودگاه‌های استان کرمان گفت: فرودگاه کرمان آمادگی خود را برای پذیرایی مهمانان مراسم تشییع و خاکسپاری سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به هر تعداد پرواز که نیاز است را اعلام کرده و هیچ مشکلی در خصوص افزایش تعداد پروازها در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری نداریم.


اعلام آمادگی فرودگاه کرمان برای افزایش پروازها

مدیرکل فرودگاه‌های استان کرمان گفت: فرودگاه کرمان آمادگی خود را برای پذیرایی مهمانان مراسم تشییع و خاکسپاری سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به هر تعداد پرواز که نیاز است را اعلام کرده و هیچ مشکلی در خصوص افزایش تعداد پروازها در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری نداریم.

 علی قاسم زاده در گفت و گو با ایسنا، ضمن تسلیت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی درباره آمادگی این فرودگاه برای افزایش پروازهای ورود به کرمان در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری گفت: یکسری پرواز برای حضور مردم در مراسم تشییع سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی برنامه ریزی کردیم.

وی ادامه داد: فرودگاه کرمان آمادگی خود را برای پذیرایی مهمانان مراسم تشییع و خاکسپاری سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به هر تعداد پرواز که نیاز است را اعلام کرده و هیچ مشکلی در خصوص افزایش تعداد پروازها در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری نداریم.

به گزارش ایسنا؛ پیش بینی شده است برای مراسم تشییع و خاکسپاری سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی مهمانانی از کشورهای عراق، لبنان، سوریه، یمن، نیجریه و اعضای جبهه مقاومت به شهر کرمان سفر کنند.

منبع :با ادکی تلخیص و اضافات برگرفته از  شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو