پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | برنامه ریزی برای هوشمندسازی فرودگاه های کشور/ حضور تحسین آمیز شرکت فرودگاه ها در نمایشگاه بین المللی

تاریخ خبر: // کد خبر: 261340 // // //


برنامه ریزی برای هوشمندسازی فرودگاه های کشور/ حضور تحسین آمیز شرکت فرودگاه ها در نمایشگاه بین المللی

سیاوش امیرمکری ،رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در حاشیه افتتاح پنجمین نمایشگاه بین المللی فرودگاه، هواپیما، پرواز، صنایع و تجهیزات وابسته از برنامه ریزی برای هوشمندسازی و ارایه خدمات به مسافران فرودگاه ها در کمترین زمان خبر داد.


برنامه ریزی برای هوشمندسازی فرودگاه های کشور/ حضور تحسین آمیز شرکت فرودگاه ها در نمایشگاه بین المللی

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در حاشیه افتتاح پنجمین نمایشگاه بین المللی فرودگاه، هواپیما، پرواز، صنایع و تجهیزات وابسته از برنامه ریزی برای هوشمندسازی و ارایه خدمات به مسافران فرودگاه ها در کمترین زمان خبر داد.سیاوش امیرمکری امروز (14 دی) در حاشیه پنجمین نمایشگاه بین المللی فرودگاه، هواپیما، پرواز، صنایع و تجهیزات وابسته با بیان اینکه شرکت برای تامین امکانات فرودگاهی و ناوبری موردنیاز مسافران تلاش می کند، عنوان کرد: یکی از برنامه های اصلی ما هوشمندسازی فرودگاه ها و ارایه بهترین خدمات در کوتاه ترین زمان به مسافران است.

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران افزود: برای هوشمندسازی فرودگاه ها برنامه مشخصی را طراحی کرده ایم.
وی همچنین بر نقش فرودگاه ها در توسعه پایدار استان ها تاکید کرد و گفت: در سال های اخیر با توجه به تحریم ها، توانسته ایم از توان داخلی برای تامین زیرساخت های هوانوردی و فرودگاهی استفاده کنیم.
امیرمکری افزود: زیرساخت های فرودگاهی تکمیل کننده زیرساخت های اقتصادی برای تحقق توسعه پایدار هستند و به تسریع سرمایه گذاری و خدمت رسانی اقتصادی کمک می کنند.
وی گفت: 53 فرودگاه زیرمجموعه شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران داریم که زیرساخت های مطلوبی را برای توسعه استان ها فراهم می کنند.
نمایشگاه، نمونه بارز پیشرفت صنعت فرودگاهی کشور است
همچنین بهمن حسین زاده، مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران با قدردانی ویژه از حضور پررنگ شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در پنجمین نمایشگاه بین المللی فرودگاه، هواپیما، پرواز، صنایع و تجهیزات وابسته گفت: باید فضایی فراهم شود که شرکت های دانش بنیان بتوانند محصولات خود را عرضه کنند. این نمایشگاه نمونه بارز پیشرفت صنعت فرودگاهی کشور است و فرصتی را فراهم کرده که توان جوانان ایرانی در ساخت و تعمیر محصولات فرودگاهی و ناوبری هوایی به نمایش گذاشته شود.
حسین زاده با ابراز خرسندی از کیفیت محصولات عرضه شده در این نمایشگاه، شرکت های هواپیمایی را دعوت کرد که با حضور در نمایشگاه از نزدیک با این دستاوردها آشنا شوند.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو