پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فعالیت نیروی هوایی همانند سربازان امام زمان «گمنام» است

تاریخ خبر: // کد خبر: 261554 // // // //


فعالیت نیروی هوایی همانند سربازان امام زمان «گمنام» است

فرمانده پایگاه شکاری شهید فکوری تبریز فعالیت ارتش را همچون فعالیت سربازان گمنام امام زمان دانست و گفت: خدمات پرسنل نیروی هوایی جمهوری اسلامی شهر تبریز نیز گمنام است.


فعالیت نیروی هوایی همانند سربازان امام زمان «گمنام» است

امیر سرتیپ جاوید هاشمی ضمن تسلیت و تبریک شهادت سردار قاسم سلیمانی امروز در جلسه شورای شهر تبریز اظهار داشت: مردم ما نشان دادند که چه مقدار عاشق سردار و سربازی هستند که پا در رکاب ولایت است.

وی با بیان اینکه مجموعه های نظامی وظایفی دارند که بعضی  از این وظایف گفتنی و بعضی ها ناگفتنی است، افزود: در هفته های گذشته شاهد تشییع با شکوه شهید خلبان رحمانی بودیم اما در زمان جنگ بسیاری از خلبانان در گمنامی تشییع می‌شدند تا دشمن سواستفاده نکنند.

امیر هاشمی با بیان اینکه اورهال در تمام کشورها انجام می‌شود، گفت: خلبان رحمانی در تست یکی از هواپیما‌های اورهال شده شهید شد.

وی افزود: چند سال پیش هواپیمایی در میدان آذربایجان سقوط کرد خلبان تا آخرین لحظه اقدام به اجکت نکرد و ۴۰ درصد بدن وی سوخت اما نگذاشت کسی صدمه‌ای ببیند.

خلبان جاوید هاشمی با اشاره به اینکه هنوز جعبه سیاه هواپیمای پیدا نشده اما سعی در پیدا کردن آن داریم اضافه کرد: همه ما می‌دانیم که در نیروی نظامی شهادت وجود دارد.

هاشمی اظهار داشت: نیروی هوایی در بحث شکست داعش کمک های بسیاری به مدافعان حرم کرد که بسیاری آنها در شرایط فعلی قابل بیان نیست چرا که تمامی نیرو‌های مسلح در مقابل کسانی ایستادند که سربریدن شیعیان را راهی برای ورود به بهشت می‌دانند.

وی با بیان اینکه سال گذشته شهرداری قول داد پایگاه شکاری را به عنوان یکی از محلات بزرگ تبریز در نظر بگیرند، تصریح کرد: حضرت آقا فرموده‌اند احیای فضای سبز پایگاه‌ها در اولویت قرار بگیرد اما دولت و مجلس بودجه‌ای برای این بحث در نظر نمی‌گیرند.

فرمانده پایگاه دوم شکاری با اشاره به محل قرارگیری پایگاه در محل ورودی شهر اضافه کرد: اگر مدیریت شهری تبریز در زمینه احیای فضای سبز به ما کمک کند می‌توانیم برخی امکانات فضای سبز را برای پرسنل و خوانواده‌های نیروی هوایی ایجاد کنیم.

نائب رییس شورای اسلامی شهر تبریز در ادامه با بیان اینکه ما در کنار شما هستیم، گفت: مجموعه مدیریت شهری تبریز آماده همکاری برای احیای فضای سبز پایگاه دوم شکاری است.

سونیا اندیش در بخش دیگری از سخنان خود  ضمن قدردانی از خدمات کارکنان حوزه خدمات  اشهار داشت: اقدامات صورت گرفته در سطح شهر برای سهولت تردد شهروندان بسیار قابل تقدیر است.

وی افزود: ایمنی و لباس و تجهیزات این ارگان نیز مد نظر باشد.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از فارس نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو