پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | خلبان نصیرزاده: تک تک فرماندهان شهید نیروی هوایی نخبه بودند

تاریخ خبر: // کد خبر: 261648 // // // // //


خلبان نصیرزاده: تک تک فرماندهان شهید نیروی هوایی نخبه بودند

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به دستاوردهای به جای مانده از فرماندهان شهید نیروی هوایی ارتش گفت: تک تک فرماندهان شهید نیروی هوایی نخبه بودند.


خلبان نصیرزاده: تک تک فرماندهان شهید نیروی هوایی نخبه بودند

امیر خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش (نهاجا) در مراسم بزرگداشت سرلشکر شهید منصور ستاری که صبح یکشنبه به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد شهادت او در دانشگاه هوایی شهید ستاری برگزار شد، باگرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی هوایی ارتش خاطر نشان کرد: تک تک این فرماندهان مبدع و نخبه بودند؛ شهید ستاری مبتکر تاکتیک‌های پیشرفته پدافندی و فردی بود که زیرساخت های اساسی و به یادماندنی از جمله یک دانشگاه هوایی را از خود به جای گذاشت. شهید یاسینی نیز با ۲ هزار و هفتصد و ۵۹ ساعت پرواز جنگی یکی از رکوردداران دفاع مقدس بود و شهید اردستانی با عبور از تمام استانداردهای روز پروازی و با رکورد ۷ سورتی پرواز در یک روز و همچنین ۴۰۰ ماموریت برون مرزی رکوردی به یاد ماندنی از خود به جای گذاشتند.

وی با اشاره شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی خطاب به دانشجویان دانشگاه هوایی ستاری اظهار کرد: امروز در سوگ یکی از سرداران قهرمان، شجاع و مبتکر و خاری در چشم دشمنان نشسته ایم؛ ان‌شاءالله دانشجویان ما توجه کنند که در چه مسیر مهم و با ارزشی گام گذاشته‌اند. دانشجویان دانشگاه هوایی باید تلاش کنند و علم روز را بیاموزند و طوری خودسازی کنند که در آینده جای خالی سرداران و امیران نخبه ما را پر کنند و به سلیمانی ها و ستاری‌ها اردستانی‌ها تبدیل و  به یکی از مهمترین قهرمانان کشور خود تبدیل شوند.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از ایسنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو