پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | افتتاح همایش «چالش‌ها و راهکارهای صنعت هوانوردی کشور با رویکرد تولید و خدمات داخلی»

تاریخ خبر: // کد خبر: 261763 // // //


افتتاح همایش «چالش‌ها و راهکارهای صنعت هوانوردی کشور با رویکرد تولید و خدمات داخلی»

پنجمین نمایشگاه بین‌المللی «فرودگاه، هواپیما، پرواز صنایع و تجهیزات وابسته» و دومین همایش تخصصی «چالش‌ها و راه‌کارهای صنعت هوانوردی کشور با رویکرد تولید و خدمات داخلی» افتتاح شد.


افتتاح همایش «چالش‌ها و راهکارهای صنعت هوانوردی کشور با رویکرد تولید و خدمات داخلی»

پنجمین نمایشگاه بین‌المللی «فرودگاه، هواپیما، پرواز صنایع و تجهیزات وابسته» و دومین همایش تخصصی «چالش‌ها و راه‌کارهای صنعت هوانوردی کشور با رویکرد تولید و خدمات داخلی» با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌ونقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی افتتاح شد.

در این نمایشگاه، پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان با حضور ۲۴ شرکت برپا شده است و طی آن شرکت‌های دانش بنیان محصولات و دستاوردهای خود در صنعت فرودگاهی ارائه می‌کند.

هدف از برپایی این پاویون، برقراری ارتباط و پیوند منسجم میان مراکز و ارگان‌های دولتی، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌های فعـال در این حوزه برمحور نیازها است.

برگزاری این رویداد فرصت مناسبی است تـا شرکت‌های دانش‌بنیان مرتبط در کنار هـم و به شکل هم‌افزا در راستای رفع مشکلات صنعت هوانوردی اقـدام کنند. این کار به توسعه بازار شرکت‌های دانش بنیان می‌انجامد.

این نمایشگاه با هدف هم‌افزایی بین تولید کنندگان صنعت هوانوردی و ارائه‌دهندگان خدمات در این بخش برگزار می‌شود. ظرفیت‌ها و داشته‌های صنعت هوانوردی کشور در این رویداد به نمایش در می‌آید تا زمینه‌ای برای ایجاد تعامل بین بخش های مختلف در صنایع فرودگاهی باشد.

«نمایشگاه بین‌المللی فرودگاه، هواپیما، پرواز صنایع و تجهیزات وابسته» و دومین همایش تخصصی «چالش‌ها و راهکارهای صنعت هوانوردی کشور با رویکرد تولید و خدمات داخلی» در محل نمایشگاه‌های بین المللی تهران از ۱۴ دی‌ماه آغاز شده است  و تا ۱۷ دی‌ماه پذیرای بازدید کنندگان خواهد بود.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری آنا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو