پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | انجام ۱۵ پرواز به کرمان برای تشییع سردار سلیمانی+ جزئیات

تاریخ خبر: // کد خبر: 261769 // // //


انجام ۱۵ پرواز به کرمان برای تشییع سردار سلیمانی+ جزئیات

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: امروز و فردا ۱۵ پرواز به سمت کرمان برنامه‌ریزی شده و شرکت‌های هواپیمایی هیچ مشکلی برای صدور مجوز پروازهای فوق العاده به مقصد این استان را ندارند و با توجه به برگزار شدن مراسم تشییع پیکر سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و دیگر شهدای مقاومت در کرمان، در صورت درخواست به سرعت مجوز این پروازهای فوق‌العاده صادر خواهد شد.


انجام ۱۵ پرواز به کرمان برای تشییع سردار سلیمانی+ جزئیات

از صبح امروز مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد قاسم سلیمانی و دیگر شهدای مقاومت در تهران برگزار شده و همچنان در میدان آزادی در حال برگزاری است. همچنین پیکر این سردار مقاومت عصر امروز (دوشنبه ۱۶ دی) جهت وداع به قم منتقل شده و سپس برای تشییع وتدفین در روز سه‌شنبه (فردا ۱۷ دی) به زادگاهش کرمان می‌رود.

رضا جعفرزاده -سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری- درباره آخرین وضعیت پرواز شرکت‌های هواپیمایی به مقصد کرمان اظهار کرد: مسیرهایی مانند تهران-کرمان و تهران-مشهد جزو مسیرهای پرترافیک پروازی است که همواره شرکت‌ها در همه ایام سال پروازهای زیادی برای آن برنامه‌ریزی می‌کند اما اگر برای امروز و فردا شرکت‌های هواپیمایی درخواست پرواز فوق العاده داشته باشند هیچ مشکلی برای صدور مجوز برای آن‌ها نداریم چرا که مردم باید بتواند خود را هر چه سریعتر و بهتر به مراسم تشییع شهدای مقاومت در کرمان برسانند.

وی افزود: چهار شرکت هواپیمایی ماهان، زاگرس، تابان و ایران‌ایر حدود هشت پرواز برای امروز و هفت پرواز برای فردا از قبل برنامه‌ریزی کرده بودند و ایرلاین‌ها هیچ مشکلی برای دریافت مجوز پروازهای فوق العاده برای امروز و فردا و رساندن مسافران‌شان به مراسم تشییع پیکر سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و دیگر شهدای مقاومت ندارند.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری درباره ساعات پروازهای امروز و فردای چهار ایرلاین مذکور به مقصد کرمان گفت: پرواز امروز این شرکت‌های هواپیمایی به مقصد کرمان در ساعت‌های ۱۴:۲۰ دقیقه، ۱۴:۲۵ دقیقه، ۱۵:۲۵ دقیقه، ۱۸:۲۰ دقیقه، ۲۰:۰۵ دقیقه، ۲۲:۰۵ دقیقه و ۲۳:۴۰ دقیقه است. همچنین هفت پرواز ایرلاین‌ها برای فردا در ساعت‌های ۶، ۶:۴۰ دقیقه، ۷:۱۰ دقیقه، ۱۸:۲۰ دقیقه، ۲۲:۵۰ دقیقه و ۲۳:۴۰ دقیقه برنامه‌ریزی شده است.

وی همچنین در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر این که آیا برای امروز پرواز فوق العاده‌ای از سوی ایرلاین‌های داخلی به مقصد تهران درخواست شده بود؟ اظهار کرد: من درخواستی در این زمینه ندیدم اما اگر درخواستی بوده باشد به سرعت مجوز آن صادر شده است.

 

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت بازتاب


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو