پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | انجام ماهانه ۲۵۰ پرواز تفریحی، آموزشی و امدادی در فرودگاه همدان

تاریخ خبر: // کد خبر: 261780 // // //


انجام ماهانه ۲۵۰ پرواز تفریحی، آموزشی و امدادی در فرودگاه همدان

سهراب کلوندی از انجام ماهانه ۲۵۰ پرواز تفریحی، آموزشی و امدادی در فرودگاه همدان خبر داد و گفت: تا 10 روز آینده پرواز دو سویه همدان- کیش آغاز می‌شود.


انجام ماهانه ۲۵۰ پرواز تفریحی، آموزشی و امدادی در فرودگاه همدان

مدیر فرودگاه بین‌المللی همدان با بیان اینکه پرواز همدان -کیش و بالعکس از خرداد ماه امسال تاکنون در همدان تعطیل و متوقف شده است، گفت: امیدواریم با برنامه‌ریزی انجام شده تا 10 روز آینده پرواز همدان – کیش دوباره برقرار شود.

وی با اشاره به اینکه توقف پرواز همدان – کیش به دلیل جذب چارتر بومی از استان بوده است، افزود: متاسفانه در این مدت چارترهای بومی از برقراری دوباره این پروازها استقبال نکردند.

کلوندی با تاکید بر اینکه میزان تبلیغات برای استقبال از پرواز همدان – کیش و تداوم این پروازها از همدان می‌تواند موثر باشد، ادامه داد: البته شرایط اقتصادی مردم نیز در تداوم این پروازها تاثیرگذار است.

وی خاطرنشان کرد: براساس برنامه‌ریزی انجام شده پروازهای همدان -کیش و بالعکس قرار است توسط شرکت قشم ایر در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته انجام شود.

مدیر فرودگاه بین‌المللی همدان گفت: پرواز دوسویه همدان -کیش توسط شرکت هواپیمایی قشم‌ ایر از ۲۵ دی ماه جاری برقرار می‌شود.

کلوندی در خصوص پرواز دوسویه همدان – مشهد نیز بیان کرد: این پرواز در روزهای سه‌شنبه و جمعه هرهفته توسط بخش خصوصی انجام می‌شود و تاکنون استقبال مردم از این پروازها قابل قبول بوده است.

وی در خصوص برقراری پروازهای همدان به عتبات عالیات خاطرنشان کرد: این موضوع باید توسط سازمان حج و زیارت استان حل شود اما فعلا با اوضاع فعلی عراق پروازها از همدان به دلیل عدم استقبال مردم لغو شده و فقط پروازهای تهران برقرار است.

وی در پایان با اشاره به اینکه ماهانه ۲۵۰ پرواز تفریحی، آموزشی و امدادی در فرودگاه همدان انجام می شود، افزود: امیدواریم پروازهای مختلف از فرودگاه همدان با توجه به وجود زیرساخت‌های لازم بیشتر از گذشته با استقبال مردم انجام شود.

 

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شبکه اطلاع رسانی دانا  دانا


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو