پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | افزایش پروازها در فرودگاه زاهدان و ایرانشهر

تاریخ خبر: // کد خبر: 262031 // // //


افزایش پروازها در فرودگاه زاهدان و ایرانشهر

علی جزینی زاده مدیرکل فرودگاه های استان سیستان و بلوچستان از افزایش پروازهای فرودگاه زاهدان به گرگان و تهران و از سرگیری پروازهای ایران ایر در مسیر زاهدان- کرمان خبر داد.


افزایش پروازها در فرودگاه زاهدان و ایرانشهر

مدیرکل فرودگاه های استان سیستان و بلوچستان از افزایش پروازهای فرودگاه زاهدان به گرگان و تهران و از سرگیری پروازهای ایران ایر در مسیر زاهدان- کرمان خبر داد. علی جزینی زاده با اعلام این خبر گفت: با برقراری پرواز در مسیر گرگان- زاهدان- گرگان در روزهای دوشنبه توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران تعداد پروازهای این مسیر به 3 پرواز در هفته افزایش یافت.

جزینی زاده در ادامه گفت: پروازهای مسیر تهران- کرمان- زاهدان و بالعکس با پیگیری های انجام شده توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در روزهای سه شنبه و جمعه از سر گرفته شد.

وی افزود: در برنامه زمستانی شرکت های هواپیمایی ایران ایرتور، آتا و سپهران پروازهای مسیر تهران- زاهدان- تهران افزایش یافته بطوریکه شرکت هواپیمایی ایران ایرتور با افزایش سه پرواز روزانه،  هفت پرواز هفتگی و شرکت های آتا و سپهران هر کدام 3 پرواز هفتگی در مسیر تهران زاهدان تهران انجام می دهند.

جزینی زاده اشاره کرد: با پیگیری های صورت گرفته، شرکت هواپیمایی ماهان اقدام به برقراری پرواز مستقیم در مسیر تهران – ایرانشهر- تهران از تاریخ هفتم دی ماه در روزهای شنبه کرده است. این پرواز پیش از این از طریق فرودگاه زابل انجام می شد که با برقراری پرواز مستقیم، مدت زمان پرواز بین تهران و ایرانشهر حداقل 2 ساعت کاهش یافته است.

گفتنی است؛ با افزایش این پروازها در فرودگاه بین المللی زاهدان تعداد نشست و برخاست پروازهای برنامه ای به 106 سورتی در هفته رسیده و در حال حاضر فرودگاه ایرانشهر با 6 پرواز ورودی و خروجی به مقاصد تهران و جیرفت و فرودگاه زابل با 8 پرواز هفتگی به مقاصد مشهد و تهران فعال هستند.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از  شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو