پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | آغاز فروش بلیت پرواز همدان-کیش/ پیگیری پروازهای نجف،شیراز و قشم فرودگاه همدان

تاریخ خبر: // کد خبر: 262098 // // //


آغاز فروش بلیت پرواز همدان-کیش/ پیگیری پروازهای نجف،شیراز و قشم فرودگاه همدان

سهراب کلوندی ،مدیر فرودگاه بین‌المللی همدان از آغاز بلیت فروشی نخستین پرواز هواپیمای مسیر هوایی همدان – کیش خبر داد.


آغاز فروش بلیت پرواز همدان-کیش/ پیگیری پروازهای نجف،شیراز و قشم فرودگاه همدان

سهراب کلوندی مدیر فرودگاه بین‌المللی همدان  با اشاره به بلیت فروشی پرواز همدان کیش، بیان کرد:  پرواز همدان کیش  توسط شرکت هواپیمایی قشم ایر از ۲۵ دی ماه جاری برقرار می‌شود و مسافران می‌توانند بلیت آن را از آژانس‌های مسافربری تهیه کنند. او با شاره به اینکه تاکنون استقبال خوبی از این پرواز شده است، اظهار داشت: بلیت‌های این پرواز با نرخ نزدیک به ۴۵۰ هزار تومان عرضه می‌شود.

کلوندی با اشاره به اینکه گنجایش هواپیمای این پرواز ۱۰۰ صندلی است، عنوان کرد: هواپیمای این پرواز از نوع فوکر ۱۰۰ است که ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه از همدان برمی‌خیزد و ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه در فرودگاه بین المللی کیش فرود می‌آید.

مدیر فرودگاه همدان گفت: قرارداد پرواز همدان – کیش با پیگیری استاندار همدان با مشارکت بخش خصوصی و شرکت قشم‌ایر منعقد شده است.بر اساس این قرارداد پرواز‌های همدان – کیش در روز‌های یکشنبه و چهارشنبه هر هفته به صورت رفت و برگشت انجام می‌شود.

کلوندی تاکید کرد: استمرار این پرواز مشارکت مردم را می‌طلبد چراکه در صورت خالی ماندن صندلی‌های هواپیما، شرکت چارتر کننده، متضرر و مجبور به لغو آن می‌شود.

مدیر فرودگاه همدان با بیان اینکه رونق گردشگری این استان در گرو افزایش پرواز‌ها و راه اندازی پرواز‌های داخلی و خارجی است، عنوان کرد: برقراری و افزایش پرواز‌ها یکی از مواردی است که می‌تواند استان را در رسیدن به توسعه اقتصادی و گردشگری یاری کند.

او گفت: پرواز‌های این مسیر از کیش حرکت و ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه در فرودگاه همدان به زمین می‌نشیند و ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه از همدان به سمت کیش پرواز می‌کند.

کلوندی با بیان اینکه فرودگاه همدان همه شرایط لازم برای انجام پرواز‌های بزرگ و کوچک را دارد، افزود: حمل و نقل به عنوان یکی از اساسی‌ترین زیرساخت‌های توسعه گردشگری، تاثیری مستقیم بر رونق صنعت جهانگردی دارد و هر گونه تغییری در وضعیت حمل و نقل به سرعت اثر خود را در همه بخش‌های صنعت گردشگری نشان می‌دهد.

مدیر فرودگاه همدان با بیان اینکه در حال حاضر هفته‌ای ۲ پرواز در روز‌های جمعه و سه شنبه به صورت رفت و برگشت از همدان به مشهد و برعکس انجام می‌شود، افزود: همچنین توافقاتی برای راه اندازی پرواز ایران ایر همدان – تهران و همچنین همدان – شیراز – قشم و همدان – نجف از سوی استاندار و نمایندگان مجلس با شرکت فرودگاه‌های کشور انجام شده است.

مدیر فرودگاه همدان با بیان اینکه ماهانه حدود ۲۵۰ پرواز تفریحی، آموزشی و امدادی در فرودگاه همدان انجام می‌شود، ابراز امیدواری کرد با وجود اینکه فرودگاه همدان زیرساخت‌های لازم برای ورود هواپیما‌های پهن پیکر را دارد این پرواز‌ها از فرودگاه همدان بیشتر شود.

منبع :با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری  باشگاه خبرنگاران


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو