پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیام تسلیت وزیر راه و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها برای سانحه سقوط + عدم صدور پیام رسمی توسط سازمان هواپیمائی کشوری

تاریخ خبر: // کد خبر: 262318 // // // // خبر مهم


پیام تسلیت وزیر راه و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها برای سانحه سقوط + عدم صدور پیام رسمی توسط سازمان هواپیمائی کشوری

مهندس اسلامی وزیر محترم راه و شهرسازی ، مدیرعامل و روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ، در پیام هایی جداگانه، سانحه سقوط هواپیمای بوئینگ 737 اوکراینی را به خانواده های جان باختگان این حادثه تلخ تسلیت گفته و سازمان های مربوطه را موظف به بررسی علل و جزئیات این سانحه می دانند.


پیام تسلیت وزیر راه و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها برای سانحه سقوط + عدم صدور پیام رسمی توسط سازمان هواپیمائی کشوری

مهندس اسلامی وزیر محترم راه و شهرسازی ، مدیرعامل و روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، در پیام هایی جداگانه، سانحه سقوط هواپیمای بوئینگ 737 اوکراینی را به خانواده های جان باختگان این حادثه تلخ تسلیت گفته و سازمان های مربوطه را موظف به بررسی علل و جزئیات این سانحه می دانند.

پیام تسلیت وزیر راه و شهرسازی

محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در پیامی، جان‌باختن مسافران پرواز هواپیمای اوکراین اینترنشنال را تسلیت گفت و بر رسیدگی سریع به این سانحه و یافتن علت آن تاکید کرد.

در این پیام آمده است:

سانحه سقوط هواپیمای بوئینگ مسافری شرکت هواپیمایی اوکراین که منجر به جان باختن عده‌ ای از هموطنان عزیز ما شد، موجب تأثر و تأسف فراوان شد. از صمیم قلب با خانواده های گرامی درگذشتگان همدردی می نمایم و ضمن عرض تسلیت به پیشگاه مقام معظم رهبری، بازماندگان معزز و ملت شریف ایران، از درگاه خداوند متعال برای جان باختگان این حادثه دلخراش رحمت و مغفرت الهی مسألت دارم.کمیسیون بررسی سوانح سازمان هواپیمایی کشوری موظف است بر اساس آئین نامه، این سانحه را با دقت بررسی و گزارش نهایی را به منظور پیشگیری از بروز رویدادهای مشابه درآینده صادر کند. اعضای کمیسیون بررسی سوانح به محض اطلاع، در محل حادثه حاضر شده اند و بررسی ها در حال انجام است. ضمن بررسی کارشناسی و پیگیری دقیق موضوع در اسرع وقت، علل بروز این حادثه تاسف‌بار به استحضار ملت شریف ایران خواهد رسید.

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت فرودگاه ها

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ضمن ابراز تاسف از سقوط هواپیمای مسافربری تهران-کیف، این مصیبت بزرگ را به ملت شریف ایران و خانواده درگذشتگان این حادثه تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ متن پیام سیاوش امیرمکری به این شرح است؛
“انا لله و انا الیه راجعون”
سقوط هواپیمای مسافربری تهران-کیف که به درگذشت مسافران آن انجامید، بار دیگر ما را در غم و اندوه فرو برد و موجب تاسف و تاثر فراوان گردید.
شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، این مصیبت بزرگ را به ملت شریف ایران و خانواده درگذشتگان این سانحه، تسلیت عرض نموده و از خداوند قادر متعال برای درگذشتگان، رحمت و مغفرت الهی و برای خانواده ایشان صبر جمیل مسئلت دارد.
هجدهم دی ماه ۹۸
سیاوش امیرمکری
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی

پیام تسلیت روابط عمومی شرکت فرودگاه ها

شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران جان باختن مسافران پرواز امروز صبح تهران به اوکراین را صمیمانه به تمام خانواده‌های محترم ایشان تسلیت عرض می‌نماید.

روحشان شاد و یادشان گرامی.

پیام مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

متن پیام محمد مهدی کربلایی درپی سانحه سقوط هواپیمای بوئینگ ٧٣٧ هواپیمایی اوکراین اینترنشنال به شرح زیر است :

بسم الله الرحمن الرحیم

سانحه دردناک سقوط هواپیمای بوئینگ ٧٣٧ هواپیمایی اوکراین اینترنشنال که منجر به درگذشت ١٧۶ سرنشین آن شد، موجی از درد و غم را به همراه داشت و موجب تاثر و تالم گردید.

اینجانب این ضایعه غم انگیز را به خانواده های درگذشتگان و مردم عزیز کشورمان تسلیت عرض نموده و برای درگذشتگان رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی از درگاه حق تعالی مسئلت می نمایم.

شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) آماده هرگونه همکاری با کمیته بررسی سوانح سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص روشن شدن علت این سانحه تاسف بار است.

محمد مهدی کربلایی
مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

سانحه بسیار تلخ سقوط هواپیمای مسافربری در مسیر تهران – کیف که منجر به جان باختن عده‏ ای از هموطنان عزیز ما شد، باعث تأثر فراوان گردید.
اینجانب ضمن ابراز همدردی با خانواده های داغدیده، این مصیبت را به ملت ایران تسلیت می گویم و از درگاه ایزد منّان برای جان باختگان این حادثه، رحمت واسعه و برای بازماندگان، صبر و پاداش فراوان الهی مسألت دارم.

محمود امانی بنی -مدیر کل فرودگاه های استان خراسان رضوی

 

نقد ایرلاین پرس:

پیرو جستجوهای متعدد بعمل آمده در وب سایت سازمان هواپیمایی کشوری، منابع خبری رسمی(خبرگزاری ها و سایت های خبری) ، شبکه های اجتماعی و …. ، متاسفانه پیام تسلیت رسمی که از جانب سازمان هواپیمائی کشوری صادر شده باشد، مشاهده نگردید. چنانچه این برداشت درست باشد، در مدیریت بحران این سازمان، باید با نگاهی تردید آمیز نگریست. منتظر روشنگری های سازمان هواپیمائی کشوری هستیم.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرآنلاین / شرکت فرودگاه ها / کانال تلگرامی اخبار فرودگاه ها / شهر فرودگاهی امام خمینی / کانال تلگرامی اخبار هوانوردی مشهد


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو