پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پیام تسلیت شرکت های هواپیمایی به خانواده های جان باختگان سانحه هوایپیمای اوکراینی + نقد چهار ایرلاین داخلی

تاریخ خبر: // کد خبر: 262320 // // // // // // // // // // // // // // خبر مهم


پیام تسلیت شرکت های هواپیمایی به خانواده های جان باختگان سانحه هوایپیمای اوکراینی + نقد چهار ایرلاین داخلی

در پی سقوط هواپیمای بوئینگ 737 پرواز تهران به کیف در حوالی تهران ،مدیران عامل و روابط عمومی شرکت های هواپیمایی، در پیام هائی جداگانه، این سانحه دردناک را به خانواده های جان باختگان تسلیت گفته و طلب صبر برای آن ها داشته اند. در این بین ، علی رغم بررسی های صورت گرفته، صدور پیام تسلیت خاصی از طرف هواپیمائی تابان ، زاگرس، فلای پرشیا و معراج مشاهده نگردید. فعالیتی غیر حرفه ای، که حداقل از بعد اخلاقی، قابلیت پیگیری توسط سازمان هواپیمائی کشوری وجود دارد.


پیام تسلیت شرکت های هواپیمایی به خانواده های جان باختگان سانحه هوایپیمای اوکراینی + نقد چهار ایرلاین داخلی

در پی سقوط هواپیمای بوئینگ 737 پرواز تهران به کیف در حوالی تهران ،مدیران عامل و روابط عمومی شرکت های هواپیمایی، در پیام هائی جداگانه، این سانحه دردناک را به خانواده های جان باختگان تسلیت گفته و طلب صبر برای آن ها داشته اند.در این بین ، علی رغم بررسی های صورت گرفته، صدور پیام تسلیت خاصی از طرف هواپیمائی تابان ، زاگرس، فلای پرشیا و معراج مشاهده نگردید. فعالیتی غیر حرفه ای، که حداقل از بعد اخلاقی، قابلیت پیگیری توسط سازمان هواپیمائی کشوری وجود دارد.

منتظر توضیحات این چهار شرکت محترم هواپیمائی و روشنگری های آنها هستیم.

پیام تسلیت روابط عمومی هواپیمایی کیش

بسم الله الرحمن الرحیم

حادثه تلخ سقوط پرواز 752 شرکت هواپیمایی ملی اکراین در مسیر تهران – کی‌یف قلوب یکایک ما را از غم و اندوه لبریز ساخته است.

بدینوسیله این فاجعه اندوهبار را خدمت ملت شریف ایران، خانواده های داغدار مسافران این پرواز، دانشجویان و ارکان صنعت هوانوردی تسلیت عرض نموده و همدردی صمیمانه کلیه همکاران در شرکت هواپیمایی کیش را با شما اعلام می داریم

پیام تسلیت مدیرعامل هواپیمایی کیش

بسم‌الله الرحمن الرحیم

سانحه ناگوار سقوط پرواز ۷۵۲ تهران – کیف شرکت هواپیمایی اکراین که منجر به جان باختن و از دست دادن جمعی از هموطنان و دانشجویان گرانقدر ما شد، باعث تأثر و تألم و تأسف ملت بزرگ ایران اسلامی گردید.

اینجانب این مصیبت را به خانواده داغدار عزیزان، اساتید، دانشجویان به ویژه هم دانشگاهیان عزیز در دانشگاه شریف، عموم ملت بزرگ ایران و ارکان صنعت هوانوردی تسلیت گفته و از درگاه ایزد منان برای جان باختگان این حادثه، رحمت واسعه و برای بازماندگان، صبری جمیل و اجری جزیل خواستارم.

فرزانه شرفبافی

نائب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل هواپیمایی کیش

پیام تسلیت مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران

 

بسمه‌تعالی

انا لله و انا الیه راجعون

وقوع سانحه سقوط هواپیمای بوئینگ B737 شرکت هواپیمایی Ukrainian International که منجر به درگذشت تعدادی از هموطنان عزیزمان شده است، موجب تالم و تاثر گردید.

اینجانب به نیابت از همه همکارانم در هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” این ضایعه جانگداز را تسلیت عرض نموده، از خداوند متعال برای درگذشتگان مغفرت الهی و برای خانواده‌های عزیز داغدار صبر و بردباری مسالت می‌نمایم.

تورج دهقانی‌زنگنه
رییس هیات مدیره و مدیرعامل “هما”

پیام تسلیت روابط عمومی هواپیمایی آسمان

بسم الله الرحمن الرحیم
سانحه سقوط هواپیمای مسافری خطوط هوایی اکراین در تهران که منجر به جان باختن جمعی از هموطنان ایرانی و شهروندان خارجی به ویژه اکراینی شد ، را تسلیت عرض نموده و از خداوند بزرگ برای آن عزیزان آرامش روح و برای بازماندگانشان تسلی خاطر آرزومندیم.

پیام تسلیت روابط عمومی هواپیمایی کاسپین


سانحه غم‌انگیز ، تلخ و دلخراش سقوط یک فروند هواپیمای مسافربری متعلق به هواپیمایی ملی اکراین که صبح امروز از تهران عازم کی‌‌یف بود و منجر به جان باختن جمع زیادی از هموطنان و مردم اکراین شد ، موجب غم و اندوه فراوان دو ملت ایران و اکراین گردید.
‌شرکت هواپیمایی کاسپین در نهایت تاثر و تالم این حادثه جانسوز را به ملل ایران و اکراین به خصوص خانواده‌های داغدار ، تسلیت و تعزیت عرض می کند .از خداوند تبارک و تعالی برای جان‌باختگان این حادثه عفو و رحمت مسئالت می‌نماییم ،همچنین برای بازماندگان صبری جمیل خواستاریم.

پیام تسلیت روابط عمومی هواپیمایی ماهان

Mahan Air
Flight to Immortality, Flight to Unity, Flight to Heaven,
Flight to God
United By Wings.
Thoughts & Prayers Go Out To The Victims, Their Families, Their Friends, Their Colleagues And Every Involved RIP #ukraine_international

 

هواپیمایی ماهان حادثه دردناک سقوط هواپیمای شرکت اوکراینی و درگذشت مسافران این پرواز را به همه مردم ایران، خانواده درگذشتگان و کارکنان این شرکت تسلیت می گوید و ازدرگاه خداوند بزرگ برای بازماندگان صبر و برای درگذشتگان مغفرت مسئلت می نماید

پیام تسلیت روابط  عمومی هواپیمایی آتا


درگذشت جمعی از هموطنان در سانحه هواپیمای مسافربری اوکراینی را تسلیت عرض می کنیم.

پیام تسلیت روابط  عمومی هواپیمایی ایران ایرتور

هواپیمایی ایران ایرتور سانحه سقوط هواپیمای مسافربری بوئینگ 737 خطوط هواپیمایی اکراین و جان باختن مسافران و هم میهنان عزیزمان را تسلیت عرض می نماید .

پیام تسلیت روابط  عمومی هواپیمایی کارون

هواپیمایی کارون ضمن عرض تسلیت بمناسبت حادثه غم انگیز سقوط هواپیمای مسافری خطوط هوایی اوکراین و جان باختن جمعی از هموطنان ایرانی و شهروندان خارجی، از خداوند متعال برای درگذشتگان طلب رحمت و مغفرت الهی و برای بازماندگان، صبر و شکیبایی مسألت می نماید.

پیام تسلیت روابط  عمومی هواپیمایی قشم

بسمه تعالی
انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت هموطنان عزیزمان در سانحه تلخ سقوط هواپیمایی مسافر بری مسیر تهران -کیف را به خانواده های داغ دار تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای جان باختگان، رحمت و آمرزش الهی و برای بازماندگان صبر جزیل مسئلت می نماییم. روحشان قرین رحمت الهی.

پیام تسلیت روابط  عمومی هواپیمایی سپهران

حادثه‌ی تلخ و تأسف ‌بار سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین و جان‌باختن جمعی از هموطنان عزیزمان و دیگر سرنشینان آن پرواز را با تأثر و اندوه و همدردی، به خانواده‌های داغدیده تسلیت می گوییم و صبر جمیل برای بازماندگان و رحمت و مغفرت برای درگذشتگان مسألت می کنیم.

پیام تسلیت روابط  عمومی سهند آسیا

انالله و انالیه راجعون
در روزهایی که در غم شهادت فرمانده فقید نیروی قدس سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی و همراهان ایشان و نیز در ماتم درگذشت تعدادی از هموطنانمان در مراسم تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی در کرمان، مردم کشورمان عزادار هستند خبر سقوط هواپیمای مسافربری بوئینگ ۷۳۷ متعلق به خطوط هوایی اوکراین که موجب جانباختن همه مسافرین و کادر پرواز آن از جمله هموطنان عزیزمان به ویژه نخبگان ایرانی شد،این غم و انده مضاعف گردید.

ضمن عرض تسلیت این مصیبت و ضایعه اسفناک به مردم عزیز کشورمان و دولت و ملت اوکراین و خانواده‌های داغدار ، همدردی خود را با بازماندگان اعلام داشته و از درگاه خداوند غفور و رحیم برای جانباختگان غفران الهی مسالت می‌نمایم.

روابط عمومی شرکت هواپیمایی سهند آسیا

پیام تسلیت روابط  عمومی هواپیمایی وارش

هواپیمایی وارش جان‌باختن مسافران سانحه‌ی سقوط هواپیمای اوکراین اینترنشنال را تسلیت می‌گوید و برای بازماندگان ایشان در ایران و اوکراین آرزوی شکیبایی و سلامتی می‌کند.
به امید روزهایی بهتر

Авіакомпанія «Varesh Airlines» висловлює щирі співчуття в результаті авіакатастрофи літака авіакомпанії «Міжнародні Українські Авіалінії» та бажає терпіння родичам та близьким постраждалих в Ірані та Україні.
З повагою, авіакомпанія «Varesh Airlines»

Varesh Airlines offers its sincere and deep condolences to the Ukraine International Airlines and the bereaved families of the victims who have suffered through this tragic plane crash.
RIP

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی هواپیمایی کیش / کانال تلگرامی هواپیمایی کاسپین / کانال تلگرامی هواپیمایی آتا /صفحه اینستاگرام هواپیمایی ماهان / کانال تلگرامی ایران ایرتور/کانال تلگرامی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران/ کانال تلگرامی هواپیمایی آسمان / کانال تلگرامی هواپیمایی کارون / کانال تلگرامی هواپیمایی قشم / کانال تلگرامی هواپیمایی سپهران / صفحه اینستاگرامی هواپیمایی وارش


دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو