پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | تأخیر ۱۳ ساعته پرواز تهران-کیش ایران ایرتور/ بی توجهی ایرلاین به حقوق مسافران

تاریخ خبر: // کد خبر: 262747 // // // // خبر مهم


تأخیر ۱۳ ساعته پرواز تهران-کیش ایران ایرتور/ بی توجهی ایرلاین به حقوق مسافران

در حالی پرواز شماره ۸۰۹۶ هواپیمایی ایران ایرتور به مقصد کیش ساعت ۸:۰۵ صبح امروز انجام شد که مسافران این پرواز به دلیل شرایط نامساعد جوی هم اکنون در فرودگاه شیراز منتظر انجام پرواز به سمت کیش هستند.


تأخیر ۱۳ ساعته پرواز تهران-کیش ایران ایرتور/ بی توجهی ایرلاین به حقوق مسافران

یکی از مسافران پرواز 8096 هواپیمایی ایران ایرتور ، اظهار کرد: این پرواز براساس زمان بندی اعلام شده ساعت 8:05 و بدون تأخیر فرودگاه مهرآباد را به مقصد جزیره کیش ترک کرد.

وی ادامه داد: درحالیکه به نزدیکی جزیره کیش رسیده بودیم خلبان پرواز اعلام کرد به دلیل شرایط نامساعد جوی امکان فرود در فرودگاه کیش وجود ندارد و باید به سمت فرودگاه شیراز حرکت کنیم.

مسافر پرواز ایران ایرتور با اشاره به اینکه ظهر امروز هواپیما در فرودگاه شیراز به زمین نشست و در حالیکه منتظر پیاده شدن از هواپیما بودیم اما به ما اجازه این کار را ندادند.

وی با اشاره به بی توجهی مسئولان هواپیمایی ایران ایر تور به اعتراضات مردم، یادآور شد: براساس دستورالعمل رعایت حقوق مسافران در تأخیرات بیش از 4 ساعت ایرلاین علاوه بر اینکه باید مبلغی را به عنوان خسارت به مسافران پرداخت کند بایستی از آنها نیز پذیرایی کند اما با این وجود هیچ کدام از مسئولان هواپیمایی ایران ایرتور حاضر به انجام این تکلیف قانونی نشدند.

مسافر پرواز ایران ایرتور بیان کرد: اعتراض مسافران باعث شد تا مسئولان فرودگاه و تیم حفاظت فرودگاه شیراز تذکراتی را به مدیران ایران ایرتور بدهند همین مسئله باعث شد آنها اجازه دهند مسافران وارد سالن ترانزیت شوند.

وی با اشاره به اینکه ایران ایرتور اعلام کرده پرواز تهران شیراز قرار است امروز ساعت 20:45 انجام شود و پس از ورود، مسافران پرواز تهران کیش را به جزیره کیش منتقل خواهد کرد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو