پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | حمایت ما از ولایت و سپاه با اراجیف ضد انقلاب کمتر نمی شود/ غفلت یک نفر، ۴۰ سال خدمت سپاه را زیر سوال نمی برد

تاریخ خبر: // کد خبر: 263996 // // //


حمایت ما از ولایت و سپاه با اراجیف ضد انقلاب کمتر نمی شود/ غفلت یک نفر، ۴۰ سال خدمت سپاه را زیر سوال نمی برد

عموی یکی از شهدای حادثه هواپیمای مسافربری اوکراینی گفت: این سپاه همان سپاهی است که در طول ۴۰ سال مردانه جان خود را برای حمایت از زنان و مردان این مرز و بوم در دست گرفت تا امنیت کشور حفظ شود، حالا نباید با یک غفلت و اشتباه فردی از سوی یک نفر کل مجموعه را زیر سوال ببریم.


حمایت ما از ولایت و سپاه با اراجیف ضد انقلاب کمتر نمی شود/ غفلت یک نفر، ۴۰ سال خدمت سپاه را زیر سوال نمی برد

با اعلام نتایج تحقیقات ستاد کل نیروهای مسلح درباره‌ حادثه‌ هواپیمای مسافربری اوکراینی و اثبات دخالت خطای انسانی در آن برخی خودفروخته های داخلی همراه با موج سواری های ضد انقلاب، به دنبال تخریب جایگاه ارکان های مختلف نظام هستند. حرف های پوچ و بی محتوای ضد انقلاب و همراهی جریان های نفوذی در داخل کشور داغ خانواده های شهدای هواپیمای مسافربری را دو چندان کرده است.

با یک اتفاق هرچند بسیار تلخ، نظام زیر سوال نمی رود

در این باره سید مصطفی نقیبی عموی “شهیده زهرا نقیبی” یکی از شهدای این حادثه تلخ در گفت و گو با ؛ گفت: این مسئله که دشمنان نظام و ضد انقلاب همیشه از هر موضوعی که حتی رخ نداده، برای ضربه زدن به ملت ما سوءاستفاده می کنند، تکراری است و جایگاهی در بین مردم فهیم ما ندارد.

وی با بیان اینکه با یک اتفاق گرچه بسیار تلخ، نمی توان نظام را زیر سوال برد، اظهار کرد: این مسئله حادثه ناگواری برای ماست، اما گویا قرار بود همه چیز، از یک ساعت و ۱۰ دقیقه تأخیر در پرواز تا کسب اطلاع ناقص و غلط یک نفر دست به دست هم بدهد تا این رویداد ناگوار دل ما را داغدار کند.

اراجیف ضد انقلاب ما را از حمایت از ولایت و سپاه باز نمی دارد

عموی شهیده نقیبی افزود: قرار بر این نیست که ما خودمان آب به آسیاب بریزم و با حرف های پوچ و بی اساس و منافقین کوردل همسو شویم.

نقیبی با تأکید بر اینکه اراجیف ضد انقلاب ما را از حمایت از ولایت و سپاه همیشه سرافراز باز نمی دارد، تصریح کرد: در آن شرایط خاص که سپاه به دنبال نابودی پایگاه امریکایی برای یک انتقام سخت بود، بروز چنین اشتباهی یک پیش آمد ناگوار اما سهوی بود.

اشتباه و غفلت سهوی یک نفر ربطی به کل سپاه ندارد

وی عنوان کرد: در دوران هشت سال دفاع مقدس هم گاهی اوقات مواضع خودی مورد اصابت قرار می گرفت، اگرچه بهتر بود که محاسبات دقیق انجام شود و اشتباهی هرچند سهوی روی ندهد، اما تقدیر چنین بوده و عمدی در کار نبوده است.

عموی شهیده نقیبی ادامه داد: به قول شهید بهشتی که می فرماید اشتباه مرا به حساب مکتبم نگذارید، حالا یک نفر در سپاه اشتباهی و عجولانه تصمیمی گرفت، ربطی به کل سپاه ندارد.

نقیبی تأکید کرد: این سپاه همان سپاهی است، که در طول ۴۰ سال مردانه جان خود را برای حمایت از زنان و مردان این مرز و بوم در دست گرفت تا امنیت کشور حفظ شود و مدافع اصلی امنیت مردم بوده است، حالا نباید با یک غفلت و اشتباه فردی از سوی یک نفر کل مجموعه را زیر سوال ببریم.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت صبح زاگرس


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو