پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | انتصاب مدیرکل امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شهر فرودگاهی امام

تاریخ خبر: // کد خبر: 264513 // // //


انتصاب مدیرکل امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شهر فرودگاهی امام

مدیرکل امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شهر فرودگاهی امام منصوب شد


انتصاب مدیرکل امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شهر فرودگاهی امام

محمدمهدی کربلایی، مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) طی حکمی فرزاد یادگاریان را به‌عنوان مدیرکل دفتر امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) منصوب کرد.

در حاشیه یک‌صد و هفتادمین جلسه هیئت‌مدیره شرکت، فرزاد یادگاریان به عنوان مدیرکل دفتر امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی منصوب شد.

در حکم یادگاریان آمده است؛

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان  مدیرکل دفتر امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)» منصوب می‌شوید.

امید است ضمن رعایت قوانین و مقررات مرتبط با حوزه کاری، با استعانت از درگاه خداوند متعال و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در پیشبرد اهداف و برنامه‌های شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) موفق و مؤید باشید. اهم وظایف مورد انتظار به شرح ذیل است:

١.تهیه، تنظیم و تدوین سند استراتژی راه‌اندازی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بر اساس وظایف و اختیارات مقرر در اساسنامه شرکت با اولویت مناطق پیشران.

٢.تعامل و هماهنگی با دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور، اعضای هیات مدیره و ارکان و حوزه‌های اجرایی شرکت جهت تطبیق کلیه سیاست‌ها، خط‌مشی‌ها و استراتژی‌های آن مجموعه با سند جامع توسعه‌ای شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و ایجاد ارتباط با دیگر مناطق آزاد و ویژه داخلی و خارجی در جهت توسعه و شکوفایی منطقه آزاد شرکت با رعایت قوانین و مقررات مربوطه.

٣.ارائه راهکار و نظارت بر تطبیق اقدامات ساختار اجرایی منطقه ویژه اقتصادی مبتنی بر هوشمند سازی کلیه ارکان آن منطقه.

۴.جمع‌آوری قوانین، مقررات، آیین‌نامه‌ها، بخش‌نامه‌های مرتبط بعد از تصویب مدل اقتصادی منطقه به‌منظور استقرار نظام مدیریت یکپارچه و اطلاع‌رسانی قوانین، مقررات، دستورالعمل‌ها و عملکرد منطقه آزاد

۵. بهره‌گیری از فنّاوری‌های نوین در حوزه خدمات کسب‌وکار داخلی و بین‌المللی در آن منطقه و تطبیق شرایط محوله در شرکت مذکور براساس مقررات موضوعه.

۶.برنامه‌ریزی جهت تسهیل تولید و صادرات و سرمایه‌گذاری و انتقال فناوری‌های پیشرفته از طریق حضور فعال در بازارهای منطقه و جهان

٧. نظارت بر حسن اجرای آیین‌نامه اجرایی صدور روادید اتباع خارجی در منطقه آزاد شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

٨. توجه ویژه به گسترش و اعمال نظام مدیریت یکپارچه در راستای هم‌افزایی و ایجاد رشد اقتصادی مناسب در شهر فرودگاهی با تعامل اثرگذار اقتصاد جهانی و ارائه الگوی توسعه برای آن منطقه

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو