پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | رتبه اول فرودگاه اصفهان در حوزه بهره وری سازمانی

تاریخ خبر: // کد خبر: 266068 // // //


رتبه اول فرودگاه اصفهان در حوزه بهره وری سازمانی

در دهمین دوره ارزیابی استقرار چرخه مدیریت بهره وری سازمان مدیریت و برنامه ریزی اصفهان، اداره کل فرودگاه های این استان در بین 55 دستگاه اجرایی شرکت کننده حایز رتبه اول شد.


رتبه اول فرودگاه اصفهان در حوزه بهره وری سازمانی

حسن امجدی، مدیرکل فرودگاه های استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: طبق ارزیابی سازمان مدیریت و برنامه ریزی اصفهان، اداره کل فرودگاه های استان در سطح دستگاه های اداری – اجرایی با کسب امتیاز 845.6 از 1000 و با اختلاف قابل توجه از سایر دستگاه ها در حوزه بهره وری سازمانی برای دومین سال پیاپی در صدر دستگاه های اجرایی استان اصفهان قرار گرفت و حایز رتبه اول شد. کسب این رتبه در ارزیابی بهره وری سال 97 دستگاه های اجرایی در حالی محقق شد که سال 96 نیز فرودگاه اصفهان با کسب سطح عالی در جایگاه اول بین دستگاه اجرایی استان قرار داشت.

وی درباره اهمیت این موضوع افزود: امروزه بهره وری فراتر از یک معیار ارزیابی، به عنوان یک فرهنگ نگرش به کار و زندگی مطرح شده و ارتقای آن منشأ توسعه در ابعاد مختلف است. از طرفی صنعت فرودگاهی یک صنعت گسترده و پیچیده از مجموعه سرویس ها و خدمات فرودگاهی و هوانوردی است که مدیریت بهره وری در ابعاد مختلف سرمایه، ‌نیروی انسانی، انرژی، خدمات و تجهیزات می تواند در میزان کارایی و اثربخشی این صنعت تاثیر بسزایی داشته باشد.

امجدی با بیان اینکه تغییر مدل کسب و کار فرودگاه ها از خدمات دولتی به ارایه فعالیت های رقابتی بازرگانی اهمیت ارایه بهترین سرویس ممکن به صورت بهترین روش اثربخش را بیش از پیش مشخص می کند، گفت: بر این اساس در اداره کل فرودگاه های اصفهان با تحلیل شاخصه های اصلی بهره وری گام هایی جهت ایجاد یک روند رو به رشد در زمینه بهره وری تعریف شد. در وهله اول تشخیص صحیح نیازمندی ها و چالش های سازمانی و سپس هدف گذاری بر اساس نیازهای تعیین شده و در نهایت برنامه ریزی اجرایی کردن آن در دستور کار قرار گرفت که بر این اساس نتایج مطلوبی در زمینه بهره وری در سال 1397 کسب شد.

منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شرکت فرودگاه ها


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو