پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | کُشتی با انگشت پا و اتو کردن در آسمان!

تاریخ خبر: // کد خبر: 266116 // // // //


کُشتی با انگشت پا و اتو کردن در آسمان!

در فهرست عجیب ترین مسابقات دنیا از زور آزمایی با گوش خواهید خواند تا پرتاب تلفن‌همراه ، بوکس زیر آب ومسابقه حمل شوهر!


کُشتی با انگشت پا و اتو کردن در آسمان!

در کشورهای مختلف دنیا مسابقات گوناگونی برگزار می‌شود که بعضی از آن‌ها متناسب با فرهنگ محلی و بومی یک منطقه است و بعضی جهانی. چه تماشاگر باشید و چه شرکت‌کننده، مطمئناً روزی به یادماندنی بابت حضور در یکی از این مسابقات خواهید داشت اما این موضوع وقتی جالب‌تر می‌شود که شما بیننده‌ مسابقه‌ای عجیب و غریب باشید که به فکر کمتر کسی رسیده باشد. برخی همیشه به دنبال تفاوت هستند و می‌خواهند خاص باشند. در کتاب گینس می‌توانید از این نوع افراد زیاد پیدا کنید. کسانی که به هر قیمتی می‌خواهند نفر اول باشند و نام‌شان در دنیا ثبت شود. برخی کشورها هم در مسابقات، این تفاوت را نشان داده‌اند و هر سال مسابقه‌هایی را برگزار می‌کنند که با شنیدن نام آن‌ها چشمان‌تان از تعجب گرد می‌شود و احتمالاً خواهید پرسید، مگر می‌شود و اصلا چرا؟ مثلاً جایی در همین دنیا، تماشاگران شرکت‌کننده‌ای را تشویق می‌کنند که با سختی و مشقت مجبور است گیاه گزنه را بخورد یا کارهایی به مراتب عجیب تر انجام
می دهد. دنیا پر از اتفاقات عجیب، شاید احمقانه و خنده‌دار است. مسابقات هم از این قاعده مستثنا نیست. در این پرونده می‌خواهیم چند نمونه از عجیب‌ترین مسابقات دنیا را معرفی کنیم، رقابت‌هایی که معلوم نیست چه کسی و چرا به فکرش رسیده و اصلا چطور به یک مسابقه تبدیل شده است؟
اتو کردن در شرایط غیرعادی
شرکت‌کنندگان دراین مسابقه که به آن‌ها «اتو زن» گفته می‌شود باید به همراه یک زیراتویی برای اتو زدن یک لباس به مکان‌های دورافتاده یا خطرناک بروند. این کار ممکن است در زیر آب، قله‌کوه، خودروی در حال حرکت، یک قایق کانو، میانه یک خیابان شلوغ یا حین اسکی، چتربازی یا اسنوبرد سواری انجام شود. آن ها از زمان شروع مسابقه، 24 ساعت فرصت دارند تا همراه یک داور، این کار را انجام دهند و خلاقیت و توانمندی‌شان را با دیگر شرکت‌کنندگان به رقابت بگذارند.
منبع : با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از http://zendegisalam.khorasannews.com

دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو