پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | به سرقت بردن مانیتور فرودگاه برای بازی کردن با PS4 !!!

تاریخ خبر: // کد خبر: 266200 // // // خبر مهم


به سرقت بردن مانیتور فرودگاه برای بازی کردن با PS4 !!!

یکی از مسافران یکی از فرودگاه ها با سرقت مانیتوری که در آن اطلاعات مهمی درج می‌شده و با اتصال پلی استیشن 4 خود به آن شروع به بازی Apex Legends کرده است. ظاهراً این مانیتور پیش از به سرقت رفتن، نقشه فرودگاه را برای مسافرین نمایش می‌داد.


به سرقت بردن مانیتور فرودگاه برای بازی کردن با PS4 !!!

منتظر ماندن برای پرواز در فرودگاه می‌تواند یکی از کسل‌کننده‌ترین کارهای دنیا باشد، مخصوصاً اگر آنقدر بدشانس باشید که پروازتان به تأخیر بخورد. این حس برای همه مشترک است، اما واکنش‌ها به این موضوع می‌تواند بسیار متفاوت باشد. به‌عنوان مثال، یک گیمر که حوصله‌اش در فرودگاه سر رفته بود، پیش خودش فکر کرده است که وصل کردن PS4 به یکی از مانیتورهای فرودگاه و بازی می‌تواند کار جالبی باشد.

طبق گزارشی که توسط Oregonian منتشر شده، این اتفاق روز پنجشنبه افتاده است و یکی از مسافران با سرقت مانیتوری که در آن اطلاعات مهمی درج می‌شده و با اتصال پلی استیشن 4 خود به آن شروع به بازی Apex Legends کرده است. ظاهراً این مانیتور پیش از به سرقت رفتن، نقشه فرودگاه را برای مسافرین نمایش می‌داد.

طبق شواهد، چند دقیقه پس از آنکه این مانیتور مهم توسط گیمر عجیب ماجرا به سرقت رفته، به حراست فرودگاه گزارش داده می‌شود و آنها مانع از ادامه بازی این شخص شده‌اند. مسافران برای آنکه بتوانند به ‌راحتی و بدون اتلاف وقت مسیر خود در فرودگاه‌ها را پیدا کنند، به مانیتورهای نشان‌دهنده نقشه احتیاج دارند. بنابراین استفاده از نمایشگرهای فرودگاه برای بازی طبیعتاً ایده خوبی نخواهد بود.به سرقت بردن مانیتور فرودگاه برای بازی کردن با PS4

برخورد مأموران فرودگاه با سارق مانیتور

پس از آنکه مأموران امنیتی فرودگاه به سراغ این شخص آمدند، با اخلاق خوش از او خواستند تا PS4 را از مانیتور قطع کرده و بازی کردن را تمام کند. او از مأموران درخواست کرد تا اجازه دهند این دست از بازی به پایان برسد، اما آنها با این درخواست وی مخالفت کردند و او مجبور شد ناامیدانه از بازی بیرون آید. ظاهراً تعامل آنها با یکدیگر بسیار مودبانه بوده و ماجرا با آرامش و خوشی به پایان رسیده است.

اما نکته‌ای که در این میان وجود دارد، اینست که شما هرگز نباید این رفتار را در فرودگاه انجام دهید، حتی به شوخی. چراکه نه تنها عمل شما به دیگر افراد حاضر در فرودگاه ضربه خواهد زد، بلکه ممکن است رفتار مأموران امنیتی متفاوت با آن چیزی باشد که در این ماجرا دیدیم.

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سخت افزار


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو