پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | انجام ۲۲ سورتی پرواز خدماتی و امدادی در روستاهای گافر / ۳۹ روستا در بشاگرد امداد رسانی شده است

تاریخ خبر: // کد خبر: 266204 // // //


انجام ۲۲ سورتی پرواز خدماتی و امدادی در روستاهای گافر / ۳۹ روستا در بشاگرد امداد رسانی شده است

نظری با بیان اینکه جمعیت هلال احمر همه توان خود برای خدمات رسانی به مردم در سیل اخیر در بشاگرد به کار گرفت، گفت: ۲۲ سورتی پرواز خدماتی و امدادی در روستاهای بخش گافر انجام شد.


انجام ۲۲ سورتی پرواز خدماتی و امدادی در روستاهای گافر / ۳۹ روستا در بشاگرد امداد رسانی شده است

«محمد نظری»، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بشاگرد، با اشاره به اقدامات انجام شده توسط جمعیت هلال احمر شهرستان و استان هرمزگان، اظهار کرد: از بدو بارندگی های سیل آسا در شهرستان بشاگرد تاکنون، جمعیت هلال احمر با همه توان برای امداد رسانی به مردم در جاده ها و روستاها وارد عمل شد که علاوه بر انجام اقدامات امداد و نجات برای خدمات رسانی به مردم نیز از  تلاش های شبانه روزی  به مردم سیل زده  دریغ نکرد.

وی افزود: در سیل اخیر با طغیان رودخانه ها، بیشتر راه های روستایی مسدود شد و امکان خدمات جاده ای در روستاها مسیر نبود، اما نیروهای این سازمان همه تلاش های خود را برای امداد رسانی انجام  دادند.

رئیس اداره هلال احمر  شهرستان بشاگرد گفت: با توجه به بحران ایجاد شده در بشاگرد و قطع ارتباط با روستاهای بخش گافر، پیگیری های فرمانداری شهرستان برای حضور بالگرد در این شهرستان انجام شد.

وی عنوان کرد: در این ایام ۲۲ سورتی پرواز خدماتی و امدادی در روستاهای زیر کوه انجام شده که علامه بر رساندن آذوقه و مواد غذایی جان دو بیمار هم نجات داده شد.

نظری بیان کرد: جمعیت هلال احمر استان و شهرستان بشاگرد در این ایام به بیش از هزار ۳۳۵ خانوار در بشاگرد خدمات رسانی کرده که این خدمات شامل ۹۳۲ بسته مواد غذایی ۷۲ ساعته، ۱۷۵ بسته مواد غذایی یک ماهه، ۷۰ کیلو نایلون، ۱۰ دستگاه چادر و۵۰ تخته پتو بوده است.

وی تصریح کرد: یک اکیپ شش نفره از از پرسنل جمعیت هلال احمر در بخش گافر مستقر هستند تا زمان عادی بودن وضعیت در منطقه به مردم روستاهای گافر خدمات رسانی کنند.

 

منبع: با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شبستان


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو